مگ بلاگ

آئودی TT با یک رودستر «نهایی» منحصر به فرد خروج آمریکا را نشان می دهد

آئودی TT با یک رودستر «نهایی» منحصر به فرد خروج آمریکا را نشان می دهد

اولین مدل آئودی TT که برای اولین بار به عنوان یک خودروی مفهومی در سال 1995 در نمایشگاه خودرو فرانکفورت معرفی شد، در سال 1998 از خط مونتاژ خارج شد. در طول سال‌ها، TT چندین بار به‌روزرسانی و بازنگری شده است، اما همیشه طراحی نمادین خود را حفظ کرده است.

آئودی TT علاوه بر موفقیت تجاری، تأثیر قابل توجهی بر دنیای خودرو نیز داشته است. TT یکی از اولین خودروهای اسپرتی بود که طراحی مدرن و مینیمال داشت. فضای داخلی خودرو نیز جلوتر از زمان خود بود و بر خطوط تمیز و سادگی تمرکز داشت. این خودرو همچنین به‌عنوان اولین خودرویی که ویژگی‌هایی مانند اسپویلرهای عقب قابل نصب الکترونیکی، کابین مجازی آئودی و چراغ‌های عقب OLED را معرفی می‌کند، در خاطره خواهد ماند.

مهمتر از همه، آئودی TT همچنین نقشی حیاتی در رواج استفاده از سیستم چهار چرخ محرک در خودروهای اسپورت ایفا کرد. سیستم چهار چرخ متحرک کواترو TT به این خودرو کشش و هندلینگ عالی در هر شرایط آب و هوایی داده است.

آئودی با نسخه نهایی آئودی TT تلاش می‌کند تا خداحافظی مناسب و شایسته‌ای را به خودرو بدهد و همه ویژگی‌ها برای تبدیل شدن به یک کالای کلکسیونی را دارد. باید دید که این 50 دستگاه از آخرین آئودی TT با چه سرعتی توسط هواداران TT در ایالات متحده خریداری می شود و آیا احتمال بازگشت این خودرو به شکل یک خودروی الکتریکی وجود دارد یا خیر.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی