مگ بلاگ

آستون مارتین ونتیج 2025 معیار قدرت و سبک را بازنشانی می کند

آستون مارتین ونتیج 2025 معیار قدرت و سبک را بازنشانی می کند

استونز هرگز فقط در مورد عملکرد نبوده است. آنها همچنین باید به بخش نگاه کنند. استون مارتین ونتیج مدل 2025 با انتخاب‌های استایلی جسورانه و عضلانی، طرف مقابل را ناامید نمی‌کند. قسمت جلویی یک طراحی جدید با جلوپنجره تقریبا 40 درصد بزرگتر است. اسپلیتر جلو به خودرو حالت عریض‌تر و پایین‌تری می‌دهد، در حالی که دریچه‌های خنک‌کننده با دقت قرار داده شده، عملی و ظاهری را به Vantage می‌بخشند. با بازگشت امتداد جانبی استون مارتین به کناره های خودرو، اشاره ای به گذشته وجود دارد. همه اینها در بالای چرخ‌های آلیاژی فورج 21 اینچی قرار دارند. بدنه خود ترکیبی از آلومینیوم چسبانده شده و پانل های کامپوزیت سبک وزن است، در حالی که زیر بدنه برای افزایش استحکام طراحی شده است. طبق گفته استون مارتین، تقویت جانبی بین برج‌های تعلیق عقب به این معنی است که قسمت عقب خودرو تحت بار در پیچ‌ها ۲۹ درصد سفت‌تر است.

فضای داخلی نیز کارهای زیادی داشته است و محدودیت‌هایی که خودروهای اسپورت به طور سنتی دارند را با ویژگی‌های لوکس و مزایای تکنولوژیکی که صاحبان خودروهای مدرن می‌خواهند متعادل می‌کند. صندلی‌های چرمی را می‌توان با گزینه‌ای از فیبر کربن سبک‌وزن جایگزین کرد، اگر به سمت عملکرد و نه تجمل گرایش دارید، و اگر می‌خواهید راه دیگری را انتخاب کنید، می‌توانید تشک‌های کف شمع سنگین را انتخاب کنید – اما این به شما بستگی دارد.

بنابراین در حالی که استون وزن و ایمنی را در ذهن خود نگه داشته است، شما همچنان سیستم صوتی طراحی شده توسط Bowers & Wilkins، چرم دست دوز فراوان و سیستم اطلاعات سرگرمی نسل بعدی آستون مارتین خواهید داشت که زندگی را در چندین صفحه آسان تر می کند. تولید Vantage جدید قرار است قبل از آوریل 2024 آغاز شود و تحویل در سه ماهه دوم سال جاری آغاز شود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google