مگ بلاگ

آلن راک، ستاره «Succession» و «Ferris Bueller’s Day Off» با ریوین R1T به پیتزافروشی هالیوود برخورد کرد.

آلن راک، ستاره «Succession» و «Ferris Bueller’s Day Off» با ریوین R1T به پیتزافروشی هالیوود برخورد کرد.

گزارش شده است که پلیس از راک در مورد این حادثه بازجویی کرده است و TMZ گزارش می دهد که این بازیگر در تلفن همراه خود در نزدیکی کامیون پس از تصادف دیده شده است. KTLA 5 در 1 نوامبر اظهار داشت که دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا تأیید کرده است که بازیگر هنگام وقوع تصادف پشت فرمان خودروی الکتریکی بوده است، اما اطلاعات بیشتری ارائه نشده است. کامیون از آن زمان برداشته شده و دیواره آن بالا کشیده شده است.

تصاویری از این حادثه که بلافاصله پس از سقوط گرفته شد، نشان می‌دهد که ریوین R1T بر روی تلی از آجرها و دیگر آوارهای مختلف قرار گرفته است. کالیپرهای ترمز زرد رنگ که در یکی از تصاویر قابل مشاهده است نشان می دهد که احتمالا راک نسخه چهار موتوره این پیکاپ الکتریکی را هدایت می کرده است که قدرت آن 835 اسب بخار و گشتاور 908 فوت پوند است.

شایان ذکر است، خودروهای برقی این خودروساز دارای پلتفرم Driver+ شرکت به عنوان یک ویژگی استاندارد هستند. این شامل ویژگی های کمک راننده مانند هشدار خروج از خط و نقاط کور، کمک پارک، ترمز اضطراری خودکار، و کمک حفظ خطوط است. Rivian در وب‌سایت خود اشاره می‌کند که پلتفرم Driver+ برای «حمایت از رانندگان» طراحی شده است، اما البته «جایگزین توجه، قضاوت و نیاز آن‌ها به کنترل خودرو نمی‌شود».

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید