مگ بلاگ

آمازون با یکی از رقبای اصلی ChatGPT در حال توسعه هوش مصنوعی است

آمازون با یکی از رقبای اصلی ChatGPT در حال توسعه هوش مصنوعی است

آمازون قبلاً ویژگی های هوش مصنوعی را در محصولات خود پیاده سازی کرده است. به عنوان مثال، این شرکت بررسی‌های کاربران و فهرست‌های محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را منتشر کرده است. اما اکنون آمازون فکر می‌کند که همکاری با آنتروپیک تجربیات مشتری را با هوش مصنوعی مولد خود افزایش می‌دهد. Anthropic قبلا از Bedrock استفاده کرده است اما نه به عنوان ارائه دهنده اصلی آن. این شرکت تجارت الکترونیک خاطرنشان کرد که مشتریان قبلاً برنامه‌های کاربردی مفیدی با مدل‌های Anthropic ایجاد کرده‌اند، از جمله برنامه‌هایی که برای تولید پیش‌بینی بازار و ایجاد گزارش‌های تحقیقاتی طراحی شده‌اند.

آمازون همچنین به چند شرکت دیگر اشاره کرد که از مدل‌های فعلی آنتروپیک برای تحقیقات هوش مصنوعی خود استفاده کرده‌اند. به عنوان مثال، به گفته کریس واید، معاون ارشد مهندسی و علوم داده در Lonely Planet، برای مثال، ناشر کتاب راهنمای سفر Lonely Planet از این مدل‌ها برای «کمک به مشتریان در برنامه‌ریزی سفرهای حماسی و ایجاد تجربیات متحول کننده با برنامه‌های سفر شخصی‌شده سفر» استفاده کرده است. همچنین اشاره کرد که مدل جدید و بهبود یافته کلود 2 Anthropic می تواند محتوا را بر اساس ترجیح مشتری شخصی کند و اطلاعات مربوط به سفر را ارائه دهد.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری Bridgewater نیز قبلاً از Claude 2 در Bedrock استفاده کرده است. این شرکت اظهار داشت که این ابزارها به آن اجازه می دهد تا شاخص های مالی را محاسبه کند، نمودارهای پیچیده ایجاد کند و نتایج را خلاصه کند. اشاره کرد که خودکار کردن این وظایف، روند تحقیق را سرعت می بخشد.

دسترسی به شبکه ابری آمازون به‌عنوان منبع اصلی آن برای آموزش هوش مصنوعی و حجم عظیم تغییرات ارائه شده، Anthropic را به خوبی برای موفقیت تنظیم می‌کند. این همکاری می تواند منجر به این شود که مدل کلود 3 به طور قابل توجهی پیشرفته تر از مدل قبلی خود باشد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید