مگ بلاگ

آنچه باید قبل از خرید کارت MicroSD Temu برای سوییچ نینتندو بدانید

آنچه باید قبل از خرید کارت MicroSD Temu برای سوییچ نینتندو بدانید

اگر در سه ماهه چهارم 2023 یا سه ماهه اول 2024 اصلاً در TikTok یا YouTube بودید، به احتمال زیاد تبلیغات محصولات فروخته شده از طریق Temu را دیده اید. تبلیغات تهاجمی منجر به این شد که Temu بیشترین بارگیری را در تمام پلتفرم‌های تلفن همراه داشته باشد و دلیل خوبی هم داشت. Temu وعده تخفیف‌های سنگین را برای همه چیز از لوازم جانبی بازی‌های بی‌نام تجاری گرفته تا لباس‌های زنانه می‌دهد، روشی که ممکن است از سایت رقیب اغلب مورد انتقادش، AliExpress آشنا به نظر برسد.

شیوه‌های Temu مشابه AliExpress است، اگرچه ارزان‌تر است، زمان‌های ارسال سریع‌تر و دقیق‌تر و اعتبارات تاخیر در تحویل را ارائه می‌دهد. با وجود همه مزایایی که ممکن است با خرید در بازار Temu به همراه داشته باشد، وقتی به نمایه Better Business Bureau (BBB) ​​سایت نگاه می‌کنید، پرچم‌های قرمز به اهتزاز در می‌آیند. در سال 2023، این شرکت بیش از 1580 شکایت دریافت کرد و دارای امتیاز 2.5 از 5 ستاره است.

با این حال، شایان ذکر است که پس از پیمایش در بسیاری از بررسی‌های پایین، کیفیت محصول به ندرت مطرح می‌شود. بسیاری از شکایات مربوط به خدمات مشتریان وب سایت، مشکلات حمل و نقل و خطاهای حسابداری است. برخلاف AliExpress و رتبه بندی D-BBB آن، مشکل ساز هستند، Temu در واقع به شکایات مشتریان پاسخ می دهد، البته با پاسخ های دقیق. این هنوز چیزی است، و کارت microSD 1 ترابایتی 20 دلاری ممکن است برای نادیده گرفتن خطرات آنقدر فریبنده به نظر برسد، اما ما هنوز برای خرید عجله نخواهیم کرد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید