مگ بلاگ

آیا از FineWoven خسته شده اید؟ OtterBox یک چرم جایگزین جدید از منبعی غیرمنتظره دارد

آیا از FineWoven خسته شده اید؟  OtterBox یک چرم جایگزین جدید از منبعی غیرمنتظره دارد

چرم دسرتو که از کاکتوس‌های نوپال برداشت می‌شود، به اندازه چرم طبیعی لطیف و مجلل به نظر می‌رسد، اگرچه برخلاف برخی از چرم‌های مصنوعی، به اندازه چرم واقعی بادوام است. این باعث می شود که آن را به یک ماده عالی برای ساخت کاور گوشی های هوشمند تبدیل کند، به جز محصولاتی مانند لباس، کفش و لوازم جانبی.

البته نکته مهم این ماده تاثیرات محیطی یا عدم آن است. کاکتوس‌های نوپال بسیار انعطاف‌پذیر هستند و می‌توانند در دماهای شدید با آب بسیار کم رشد کنند، بنابراین پرورش آنها برای مواد دارای ردپای کربن نسبتا کمی است. از آنجایی که این گیاه است، به طور فعال حضور دی اکسید کربن محیط را در داخل و اطراف مزرعه کاهش می دهد.

جی سی ریچاردسون، مدیر عامل OtterBox می گوید: “OtterBox می داند که نوآوری در هر جنبه ای از طراحی یک محصول، از جمله مواد، رخ می دهد.” “ما با آدریانو دی مارتی همکاری کردیم تا این ماده زیستی مبتکرانه مبتنی بر کاکتوس را تهیه کنیم که بادوام، زیبا و پایدار است تا محصولی بر خلاف محصولات دیگر برای هر دو برند ایجاد کنیم. در مورد استفاده از آن نیز.”

OtterBox محصولات مواد Desserto را در آینده نزدیک در محصولات خود ادغام خواهد کرد و از قاب های گوشی های چرمی Symmetry Series Cactus شروع می شود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google