مگ بلاگ

آیا این دستگاه استریمینگ جدید جایگزین Apple TV شما خواهد شد؟

آیا این دستگاه استریمینگ جدید جایگزین Apple TV شما خواهد شد؟

مانند اپل، Comcast و Spectrum برای بسیاری از مردم نام‌های آشنا هستند. این دو شرکت کابل و اینترنت را به میلیون‌ها مشتری در سراسر ایالات متحده ارائه می‌کنند و دریافت جعبه استریم Xumo در آن خانه‌ها بسیار بزرگ خواهد بود. بزرگترین فضا برای رشد احتمالاً از طرف افرادی خواهد بود که اصلاً از جعبه استریم استفاده نمی کنند. دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد – داشتن تلویزیون هوشمند، همچنان استفاده از کابل، یا عدم علاقه به نسخه های اصلی Netflix تنها چند مورد است که به ذهن می رسد.

اگر آن افراد به جعبه Xumo دست پیدا کنند، ممکن است طرز فکر خود را تغییر دهند و به دستگاه جدید متعهد شوند. برای جمعیتی دیگر، این نبرد باعث خواهد شد فردی از اکوسیستم اپل به اکوسیستم جدیدی تبدیل شود. برند اپل بسیار قوی است. اگر یک دستگاه اپل دارید، به احتمال زیاد تعداد بیشتری از دستگاه‌های اپل دارید. باکس پخش تلویزیون اپل یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار در زمینه کاری است که انجام می دهد، و به همین دلیل است که اغلب از رقبای آمازون، گوگل و روکو جلوتر است.

با توجه به اینکه Xumo یک بازیگر جدید در صنعت است، احتمالاً دردسرهای فزاینده‌ای وجود خواهد داشت که اغلب از دستگاه‌ها در ابتدای ورود به بازار مشاهده می‌کنیم. اپل تی وی 2015، علیرغم اینکه به طور کلی چهارمین مدل بود، برای مثال هنوز چیزهای زیادی برای بهبود داشت. این بدان معنا نیست که ما شاهد افتادن Xumo در همان سوراخ خواهیم بود، اما مطمئناً این یک نبرد سخت است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید