مگ بلاگ

آیا این دوچرخه استارت مدرن فراتر از انتظارات است؟

آیا این دوچرخه استارت مدرن فراتر از انتظارات است؟

دوچرخه جدید همچنین در صورت رها شدن، احتمال کمتری دارد که توسط بیمه جمع شود. قاب داربست My Monster ممکن است زیبا و محکم به نظر برسد، اما به نظر می رسد، در واقع به راحتی آسیب می بیند تا جایی که کار تعمیر به سادگی ارزش پرداخت را ندارد، زیرا ارزش حتی هیولاهای قدیمی تر با مشخصات بالاتر به ندرت از 10000 دلار بالاتر می رود (بخشی از دلیل اینکه من واقعاً می توانستم یکی از آنها را بپردازم). و بیمه همیشه باید در معادله سوارکاران جدید قرار گیرد، به خصوص در ایالت هایی مانند کالیفرنیا که در آن بسیاری از شرکت ها با دندان و ناخن مبارزه می کنند تا پوشش ارائه نکنند.

در همین حال، دوچرخه جدید با گارانتی 24 ماهه و مسافت پیموده شده نامحدود ارائه می شود تا از این قابلیت اطمینان بهبودیافته پشتیبانی کند، که تنها جذابیت موتورسیکلت های نسبتاً مقرون به صرفه و غیرقابل انکار چشمگیر مانند Monster جدید را افزایش می دهد. اگرچه، از نظر منصفانه، تریم Monster Plus به عنوان چیزی نادرست به نظر می رسد، زیرا بسته آپشن 200 دلاری به سادگی پوشش لنت پشتی عقب و جلوپنجره کوچک جلو را اضافه می کند – هر دو کمی یادآور S2R 1000 هستند، اما این شیشه جلوی جلو برای جلوگیری از بوفه شدن کار بسیار کمتری انجام می دهد. سرعت آزادراه (یا سریعتر).

نسل جدید همچنین یک هیولا بالاتر و قدرتمندتر را از خط تولید دوکاتی حذف کرد. و با قدرت 95 اسب بخاری برای S2R 1000 در سال 2006، 111 پونی دوچرخه جدید نمی توانند کاملاً با تورم همراه شوند. مطمئنا، Monster 695 پایه 2006 تنها 73 اسب بخار قدرت در 8500 RPM تولید می کند – و مطمئن باشید که این Monster Plus به راحتی سرعت های سه رقمی را می زند – اما دوکاتی احتمالاً انتظار دارد سوارانی که به دنبال ترس بیشتر هستند تا به یک Streetfighter V2 بروند. یا V4.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید