مگ بلاگ

آیا برند بدلند وینچ باربری بندرگاه خوب است؟

آیا برند بدلند وینچ باربری بندرگاه خوب است؟

کل خط وینچ های Badland از شهرت بیشتر صاحبان، از جمله شما واقعاً برخوردار است. من یک جیپ CJ7 خریدم که یک وینچ Badland ZXR 12000 پوندی روی آن نصب شده بود و در طول چهار سالی که جیپ داشتم چندین بار از آن استفاده کردم. معمولاً برای آزاد کردن وسایل نقلیه دیگر یا بیرون آوردن قایق از آب بود، اما یک بار برای برداشتن کنده درخت و بار دیگر برای کمک به تخریب یک سوله از آن استفاده کردم. در هر موقعیتی، وینچ بدلند عملکرد بی عیب و نقصی داشت، اگرچه کابل فولادی نیاز به توجه خاصی داشت تا به آرامی قرقره شود، که در بسیاری از وینچ ها رایج است.

وینچ های Badland در کالیفرنیا طراحی شده و توسط دو شرکت Ningbo Antai و Ningbo Lianda در چین تولید می شوند.

یکی از صاحبان جیپ به نام جف در انجمن JL Wrangler پستی ارائه کرد و تجربه خود را با سری ممتاز Badland Apex 12000 پوندی توضیح داد و گفت که پس از یک سال استفاده مکرر مشکلی نداشته است. جف همچنین گفت که قبلاً صاحب همان وینچ 12000 پوندی ZXR بود که من داشتم و هیچ مشکلی با آن مدل نداشت، حتی پس از استفاده از هر دو وینچ در زیر آب. جف همچنین نموداری را به اشتراک گذاشت که در آن Apex را با Warn Zeon 12-S مقایسه کرد که بیش از سه برابر قیمت دارد.

انجمن‌های آفرود مملو از ستایش وینچ‌های Badland هستند، از جمله نظری در Overland Bound که به این نکته اشاره کرد که خدمات بازیابی حرفه‌ای در یوتا، مانند Matt’s Off-Road Recovery و Moab Motorsports TrailMater Recovery، از وینچ‌های Badland استفاده می‌کنند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google