مگ بلاگ

آیا حلقه گلکسی جدید سامسونگ بالاخره حلقه های هوشمند را از بین می برد؟

آیا حلقه گلکسی جدید سامسونگ بالاخره حلقه های هوشمند را از بین می برد؟

سامسونگ از همین رویداد Unpacked برای به نمایش گذاشتن جدیدترین پرچمدار گلکسی خود، سری Galaxy S24 استفاده کرد. گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت در طول سال‌ها بسیار محبوب بوده‌اند، و این محبوبیت راه را برای سایر گجت‌های فناوری مصرف‌کننده ارائه‌شده توسط این شرکت هموار کرد: البته ساعت‌های هوشمند و همچنین هدفون‌های Galaxy Buds. همه‌چیز بودن در اکوسیستم یک شرکت به دلایل زیادی جذاب است، از جمله بهبود قابلیت همکاری بین دستگاه‌های همان شرکت و دسترسی به ویژگی‌های ویژه‌ای که ممکن است برای کسانی که دستگاه‌های شرکت‌های دیگر را وارد ترکیب می‌کنند در دسترس نباشد.

اپل هنوز در زمینه باغ‌های دیواری پیشتاز است، اما سامسونگ و گوگل هر دو نکات زیادی را در نظر گرفته‌اند. در حالی که سوال برانگیز است که آیا حلقه هوشمندی که مستقل از هر اکوسیستم گسترده‌تری راه‌اندازی می‌شود یا خیر – Oura هنوز برای مصرف‌کننده عادی ناشناخته است – موقعیت آن به‌عنوان جدیدترین عزیز در کاتالوگ گسترده‌تر سامسونگ ممکن است به آن نوعی رونق صنعت حلقه‌های هوشمند را بدهد. یک کل نیاز دارد.

به هر حال، اگر قبلاً یک گوشی هوشمند سامسونگ، یک ساعت هوشمند سامسونگ و هدفون سامسونگ دارید، چرا یک حلقه هوشمند سامسونگ را در ترکیب قرار ندهید؟ به خصوص اگر شرکت کره جنوبی اطمینان حاصل کند که ویژگی های منحصر به فردی وجود دارد که انگیزه انجام این جهش را فراهم می کند، اگرچه باید منتظر بمانیم تا بفهمیم که آیا این مورد است یا خیر. اگر سامسونگ با تلاش خود موفقیت کافی را ببیند، مطمئناً سایر شرکت‌ها نیز به امید عقب‌نشینی از این دستاورد، از این روند پیروی خواهند کرد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید