مگ بلاگ

آیا فیس بوک قطع است (یا فقط شما هستید)؟ در اینجا نحوه بیان است

آیا فیس بوک قطع است (یا فقط شما هستید)؟  در اینجا نحوه بیان است

سریع‌ترین و آزمایش‌شده‌ترین راه برای فهمیدن اینکه آیا افراد دیگر با پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی محبوب مانند فیس‌بوک با مشکل مواجه می‌شوند یا خیر، جستجوی آن در Google است. به سادگی تایپ کنید “آیا فیس بوک خراب است؟” باید نتایج مفید مختلفی از جمله پلتفرم‌های نظارت بر خاموشی مانند DownDetector یا DownForEveryoneOrJustMe ایجاد کند. بازدید از یکی از این وب‌سایت‌های شخص ثالث باید شما را به صفحه‌ای بیاورد که گزارش‌های کاربران را با جزئیات هر مشکل اخیر مرتبط با فیس‌بوک که با آن‌ها مواجه شده است، خلاصه می‌کند.

البته، از آنجایی که این گزارش‌ها اساساً جمع‌سپاری می‌شوند، این امکان وجود دارد که همه طرف‌های آسیب‌دیده واقعاً برای گزارش مشکلات فیس‌بوک خود به سایت مراجعه نکنند، بنابراین، این یک شاخص قابل تأیید نیست که آیا اشکالی که شما می‌خواهید برطرف کنید واقعاً سایت است یا خیر. وسیع. با این حال، می‌توانید از تعداد گزارش‌هایی که اخیراً ارسال شده‌اند، اطلاعات کافی به دست آورید. هرچه این عدد بیشتر باشد، احتمال اینکه فیس بوک از مشکل آگاه باشد و در حال کار بر روی آن باشد بیشتر است. بعلاوه، اگر کامنت‌هایی از کاربران اخیراً ارسال شده باشد که مشکلات فیس‌بوک را شبیه به شما نشان می‌دهد، ممکن است نشانه‌ای از این باشد که حداقل این ویژگی که به شما مشکل می‌دهد برای افراد بیشتری نیز خراب است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی