مگ بلاگ

آیا می‌خواهید موسیقی TikTok را در Spotify پیدا کنید؟ از این ویژگی جدید برای رد شدن از جستجو استفاده کنید

آیا می‌خواهید موسیقی TikTok را در Spotify پیدا کنید؟  از این ویژگی جدید برای رد شدن از جستجو استفاده کنید

ما همه آنجا بوده ایم. شما در حال پیمایش در TikTok هستید و به طور تصادفی به یک پست با آهنگی به خصوص جذاب برخورد می کنید. اولین غریزه شما احتمالا این است که بخش نظرات را باز کنید و بپرسید که آیا کسی نام آهنگ را می داند یا خیر. اما این همیشه کار نمی کند.

TikTok اخیراً با چندین پلتفرم استریم موسیقی همکاری کرد تا یک ویژگی جدید Add to Music App را معرفی کند که به کاربران امکان می‌دهد به سرعت آهنگی را از یک ویدیو جدا کنند و آن را در لیست پخش خود قرار دهند و راه دیگری برای شناسایی آهنگ‌ها ارائه دهد. از جمله برنامه های سازگار Spotify است که ویژگی های نیمه پنهان پلتفرم موسیقی را به لیست خود اضافه می کند. این عملکرد جدید هم برای کاربران Spotify Free و هم برای کاربران Premium در ایالات متحده و بریتانیا در دسترس است. پلتفرم پخش موسیقی اشاره ای نکرد که این ویژگی چه زمانی در بازارهای دیگر وارد می شود، اما اعلام کرد که این اتفاق خواهد افتاد.

اگرچه این عملکرد جدید دارای محدودیت قابل توجهی است. اگر کاربر TikTok صدا را قبل از ارسال آن ویرایش کند، کار نخواهد کرد. در این صورت، تعامل با صدا فقط شما را به نمایه پوستر می برد و آهنگ به عنوان صدای اصلی فهرست می شود. برای دور زدن آن باید از اپلیکیشنی مانند Shazam استفاده کنید.

نحوه وارد کردن آهنگ ها از TikTok به Spotify

ابتدا باید مطمئن شوید که برنامه های TikTok و Spotify به روز هستند تا به ویژگی جدید دسترسی پیدا کنید. در اینجا نحوه شروع کار با این عملکرد جدید در هر دو دستگاه Android و iPhone آورده شده است:

  1. پستی را با آهنگی که می خواهید به لیست پخش خود اضافه کنید باز کنید. (اگر پست را گم کردید، می توانید سابقه ویدیوی TikTok خود را بررسی کنید)
  2. روی گزینه Add Music در سمت چپ پایین پست کلیک کنید. این شما را به صفحه صوتی می برد و ویدیوهای دیگری را که از صدا استفاده می کنند به نمایش می گذارد.
  3. روی گزینه Add to Music App زیر اطلاعات هنرمند در بالای صفحه ضربه بزنید.
  4. از پنجره بازشو، Spotify را انتخاب کنید. با این کار Spotify به عنوان برنامه موسیقی پیش‌فرض شما در TikTok قبل از بستن پنجره بازشو تنظیم می‌شود. (اگر قبلاً گزینه دیگری را انتخاب کرده اید و می خواهید به Spotify بروید، می توانید این کار را در تب Music در منوی تنظیمات TikTok خود انجام دهید.)
  5. روی گزینه Spotify در کنار علامت مثبت که در همان نقطه ای که گزینه Add Song از قبل قرار دارد ضربه بزنید.
  6. برای دسترسی به آهنگ های تازه ذخیره شده خود، تب آهنگ های پسندیده را در برنامه Spotify باز کنید.

یک راه جایگزین برای وارد کردن آهنگ های TikTok در Spotify از طریق صفحه Sound Detail هنرمند در TikTok است. فرآیند وارد کردن صداها از این صفحه مانند بالا است. روی برنامه Add to Music در کنار صدای TikTok کلیک کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید