مگ بلاگ

آیا می توانید با جک استند ارزان بروید؟ یا این یک فاجعه است که در انتظار وقوع است؟

آیا می توانید با جک استند ارزان بروید؟  یا این یک فاجعه است که در انتظار وقوع است؟

فاکتورهای اصلی که می خواهید هنگام جستجوی پایه جک (در هر محدوده قیمتی) به آن فکر کنید، ساخت و ساز و مهندسی است. با توجه به فیزیک – نقاط تکیه گاه، نقاط اوج و غیره – اندازه پایه پایه جک و ارتفاعی که از پایه استفاده می کنید، هر دو در مورد ثبات بسیار مهم هستند. هر چه پایه جک وسیله نقلیه را بالاتر نگه دارد، پایه در جلوگیری از واژگونی پایه تحت فشار یا حرکات ناگهانی موثرتر خواهد بود. از این رو بهتر است پایه گسترده تری نیز داشته باشید.

همچنین اگر انتظار دارید از آن روی آسفالت استفاده کنید، باید به دنبال پایه‌های جک با پایه صاف‌تر باشید (برخلاف پایه‌ای که روی لبه قاب خودش قرار می‌گیرد). آسفالت گرم نرم تر از سرد است، و هرچه وزن وسیله نقلیه باریک تر باشد، احتمال فرورفتن پایه های پایه جک بیشتر می شود. که به نوبه خود می تواند پایه ها را ناهموار و به مراتب کمتر پایدار کند.

محدودیت وزن نیز مشکل بزرگی است، اما لازم نیست زیاد نگران یک پایه کم هزینه باشید که پتانسیل تبلیغاتی خود را برآورده نمی کند. اگر یک جفت پایه ادعا می‌کنند که می‌توانند تا 3000 پوند را تحمل کنند، به جز نقص کارخانه، باید تا 3000 پوند مناسب باشند. فقط مطمئن باشید که از قبل می دانید با چه وزنی کار می کنند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید