مگ بلاگ

آیا می خواهید قبل از زمستان استارت از راه دور را به ماشین خود اضافه کنید؟ در اینجا هزینه احتمالی آن چقدر است

آیا می خواهید قبل از زمستان استارت از راه دور را به ماشین خود اضافه کنید؟  در اینجا هزینه احتمالی آن چقدر است

سه نوع اصلی راه اندازی از راه دور پس از فروش وجود دارد: راه اندازی یک طرفه، دو طرفه و راه اندازی تلفن هوشمند. راه اندازی از راه دور یک طرفه رایج ترین و اساسی ترین است. به طور معمول، وقتی وسیله نقلیه قفل است، دکمه استارت از راه دور را فشار می دهید و سیگنالی به وسیله نقلیه شما ارسال می کند. چراغ های خودرو چشمک می زند که نشان دهنده روشن شدن خودرو است. هشدار این است که نمی‌دانید وسیله نقلیه شما از طریق کنترل از راه دور روشن شده است، مگر اینکه دیدی از وسیله نقلیه خود داشته باشید.

از سوی دیگر، راه‌اندازی از راه دور دو طرفه نیز به همین صورت عمل می‌کند، اما زمانی که راه‌اندازی از راه دور موفقیت‌آمیز باشد، یک چراغ LED یا یک صفحه LCD وجود دارد که به شما می‌گوید وسیله نقلیه شما روشن شده است. در نهایت، راه‌اندازی از راه دور گوشی هوشمند همان استارت دو طرفه است، اما می‌توانید وسیله نقلیه خود را از راه دور از تلفن خود روشن کنید و در گوشی هوشمند نشان می‌دهد که وسیله نقلیه روشن شده است.

هر نوع راه‌انداز از راه دور در محدوده شروع، دشواری نصب و سازگاری متفاوت است. راه‌اندازی از راه دور در سطح پایه معمولاً یک وسیله نقلیه را در فاصله 50 فوتی راه‌اندازی می‌کند – این بهترین گزینه برای راه‌اندازی وسیله نقلیه شما در نزدیکی خانه یا محل کار شما است. راه‌اندازی از راه دور پیشرفته‌تر می‌تواند به حدود 1000 فوت یا بیشتر برسد، در حالی که برخی از راه‌اندازهای از راه دور گوشی‌های هوشمند تا زمانی که تلفن و وسیله نقلیه شما در یک شبکه تلفن همراه هستند، برد نامحدودی دارند.

بسته به سال، ساخت و مدل وسیله نقلیه شما، ممکن است نصب آن گران تر باشد. برخی از راه‌اندازی‌ها از راه دور جهانی هستند، اما برخی ممکن است به سیم‌کشی اضافی و قطعات اضافی برای عملکرد صحیح نیاز داشته باشند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش