مگ بلاگ

آیا گیربکس اتوماتیک باعث از بین رفتن انرژی می شود؟

آیا گیربکس اتوماتیک باعث از بین رفتن انرژی می شود؟

گیربکس اتوماتیک Emira از طریق یک شیفتر الکترونیکی مدیریت می‌شود، و این همان چیزی است که در ولوو می‌بینید، به این معنی که دو ضربه آزاردهنده به بالا برای معکوس، دو ضربه به پایین برای عملکرد Drive دارد. (Volvo و Lotus یک شرکت مادر چینی دارند: Geely.) با این حال، استفاده از شیفتر الکترونیکی به این معنی است که Emira فضای آزاد بیشتری در زیر کنسول مرکزی دارد، بنابراین فضای ذخیره سازی بزرگتری برای وسایل الکترونیکی یا کیف شما وجود دارد، و یک پورت USB-A نیز در آن پایین است.

به طور کلی، کابین Emira فوق‌العاده زیبا است – در هر حال پیشرفت بزرگی نسبت به Evora GT قدیمی است که به تابلو برق 20 ساله فورد و جنرال موتورز متکی بود. (به طور جدی.) تناسب و پرداخت خودروی آزمایشی نسخه اول من که پیش تولید شده بود، کاملاً خوب است، بدون صدای جیر جیر یا جغجغه برای صحبت کردن، و تمام سطوح پوشیده شده با چرم در لمس نرم هستند. فضای ذخیره سازی تقریباً 5.3 فوت مکعبی در صندوق عقب وجود دارد، اما اینطور نیست که شما Emira را به خاطر توانایی حمل بار آن بخرید. فقط مراقب باشید که چه چیزی را در آنجا قرار می دهید: با موتور در چنین نزدیکی، فضای ذخیره سازی گرم می شود – سریع.

از نظر چندرسانه ای، Emira کمی سخت است. صفحه نمایش لمسی 10.2 اینچی می تواند Apple CarPlay یا Android Auto را به صورت بی سیم اجرا کند، اما نرم افزار بومی لوتوس گاهی اوقات دیر بالا می آید و ساختار منو تا حدودی گیج کننده است. اما هی، من فکر می‌کنم هر چیزی بهتر از یونیت اصلی قدیمی با مارک Alpine Evora GT باشد که می‌توانید صادقانه آن را در یک قفسه استریوی پس از فروش در Best Buy پیدا کنید.