مگ بلاگ

آیا یک لپ تاپ گیمینگ به این گران قیمت می تواند ارزش قیمتش را داشته باشد؟

آیا یک لپ تاپ گیمینگ به این گران قیمت می تواند ارزش قیمتش را داشته باشد؟

در حالی که Legion 9i کاملاً نازک نیست، با توجه به آنچه در زیر صفحه کلید آن نهفته است، مشخصات نسبتاً سبک و باریک این لپ‌تاپ آن را در مقایسه با سایر لپ‌تاپ‌های جایگزین دسکتاپ شیک و قابل حمل می‌کند. وزن آن فقط 5.64 پوند (بدون احتساب آجر قدرتمند) و ضخامت آن تنها 22.7 میلی متر است. این امر تا حدی با داشتن یک شاسی فیبر کربن و منیزیم بازیافتی انجام می‌شود که مزیت دیگری از دوام متوسط ​​آن بهتر است. درب فیبر کربن نیز شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، و ما دوست داریم که به هیچ وجه اثر انگشت چرب را حفظ نمی‌کند.

9i را برای اولین بار روشن کنید و با LED های RGB متلاشی کننده روشن می شود، نه تنها روی صفحه کلید و نشان Legion در پشت صفحه، بلکه از اطراف پایه لپ تاپ که به سمت پایین بر روی سطحی که روی آن قرار گرفته اید، روشن می شود. در حال استفاده از دستگاه چراغ‌ها کاملاً قابل تنظیم هستند و حتی می‌توانید آن‌ها را طوری تنظیم کنید که آنچه روی صفحه اتفاق می‌افتد را بازتاب دهند تا تجربه‌ای فراگیرتر داشته باشید.

برای پورت ها، یک جک هدفون/میکروفون، کارت خوان SD، دو پورت USB-A 3.2 Gen 1، یک درگاه USB-C 3.2 Gen 1، دو پورت Thunderbolt 4، HDMI 2.1، اترنت و پورت DC دریافت می کنید. این لپ‌تاپ‌ها در دو طرف لپ‌تاپ پخش شده‌اند، با یک دسته بزرگ در پشت. این یک انتخاب عالی از IO است و پراکندگی آن در اطراف Legion 9i راحت و متفکرانه است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید