مگ بلاگ

آیا Polestar 2 با ایستگاه های شارژ تسلا سازگار است؟

آیا Polestar 2 با ایستگاه های شارژ تسلا سازگار است؟

از سال 2025، خودروهای برقی جدید Polestar که در آمریکای شمالی فروخته می شوند، به جای پورت CCS فعلی، دارای پورت NACS خواهند بود. برای اینکه رانندگان آن وسایل نقلیه از دیگر شبکه‌های شارژ قفل نشوند، Polestar یک آداپتور CCS را شامل می‌شود که به آنها اجازه می‌دهد همچنان به برق متصل باشند.

مسائل کمی گیج کننده این واقعیت است که خودروهای برقی Polestar برای استفاده از سوپرشارژر به کانکتور NACS نیاز ندارند. Polestar همچنین یک آداپتور NACS به CCS را ارائه می دهد که به خودروهای برقی موجود خود اجازه می دهد با ایستگاه های شارژ تسلا کار کنند. در واقع، قرارداد سوپرشارژر هم برای رانندگان فعلی Polestar و هم برای کسانی که در آینده یک خودرو الکتریکی از این شرکت خریداری می‌کنند، اعمال می‌شود.

با این حال، این بدان معنا نیست که یک راننده Polestar 2 می تواند امروز از یک سوپرشارژر تسلا استفاده کند و انتظار داشته باشد شارژ سریع را آغاز کند. Polestar گفته است که آداپتور تا اواسط سال 2024 در دسترس نخواهد بود و بدون آن، اتصال فیزیکی ممکن نیست. حتی اگر یک آداپتور شخص ثالث در دسترس بود، در واقع شروع شارژ به نرم افزار نیاز دارد، که احتمالاً به معنای ثبت نام در برنامه تسلا پس از به روز رسانی کامل فعال سازی است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید