مگ بلاگ

آیا Shure SM7B هنوز یک میکروفون خوب در سال 2024 است؟

آیا Shure SM7B هنوز یک میکروفون خوب در سال 2024 است؟

SM7 که در سال 1973 معرفی شد، قرار بود بهترین میکروفون‌های محبوب SM57 و SM58 Shure را در بسته‌بندی بزرگ‌تری که برای استفاده در استودیو در نظر گرفته شده بود، بیاورد. در ابتدا، بیشتر برای گرفتن بوق و سازهای کوبه ای استفاده می شد. با این حال، پس از استفاده از آن برای آواز در آهنگ نمادین “Billie Jean” مایکل جکسون در سال 1982، SM7 برای ضبط صدا محبوبیت زیادی به دست آورد.

در سال 1999، Shure اصلاح جدیدی را به نام SM7A با سیم پیچ هاماکینگ بهبود یافته و تغییراتی در طراحی پایه یوک انجام داد. بعداً، Shure SM7B را با یک جلوپنجره بزرگتر در سال 2001 معرفی کرد. اگرچه این تغییرات میکروفون ها را متمایز می کرد، عملکرد آکوستیک یکسان بود.

به لطف محفظه آلومینیومی مشکی درشت و جلوپنجره بزرگ، Shure SM7B فوراً قابل تشخیص است. علاوه بر این، طراحی نمادین پایه یوک آن را در مقایسه با سایر میکروفون‌های موجود در بازار متمایز می‌کند. با این حال، زیبایی شناسی تنها چیزی نیست که طراحی SM7B را منحصر به فرد می کند. میکروفون در دست احساس محکم و سفت می کند و می تواند قبل از مواجه شدن با هر مشکلی مقدار زیادی از آن را مورد سوء استفاده قرار دهد. علاوه بر این، پایه یوک به میکروفون اجازه می دهد تا به بازوی بوم میکروفون متصل شود و آن را به راحتی زاویه دهد.

در جعبه، SM7B با دو شیشه جلو با ضخامت های مختلف عرضه می شود. هر دو در کاهش مواد منفجره کار بسیار خوبی انجام می دهند (برای مثال صدای خشن “P”)، به این معنی که شما نیازی به فیلتر پاپ خارجی ندارید. با این حال، ضخیم تر پاسخ فرکانس بالا را کمی کاهش می دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید