مگ بلاگ

ارتباط تاریخی پشت مشهورترین آهنگ زنگ آیفون

ارتباط تاریخی پشت مشهورترین آهنگ زنگ آیفون

تصور اولیه استیو جابز از آهنگ های زنگ آیفون این بود که به کاربران اجازه می داد قطعه هایی از آهنگ ها را در کتابخانه iTunes خود ایجاد کنند. اما برای به نتیجه رساندن این موضوع، اپل باید از انواع حلقه های قانونی و حق چاپ عبور می کرد. آن‌ها مجبور بودند با شرکت‌های بزرگ ضبط، شرکت‌های بزرگ تلفن همراه و انجمن صنعت ضبط آمریکا قرارداد استفاده ببندند. RIAA در اواسط پرش حلقه‌ای خود بود و در حال بررسی نحوه طبقه‌بندی قانونی آهنگ زنگ با اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده بود.

جابز برای پرهیز از این بدبختی و حفظ تاریخ تحویل آیفون، به ساختی مستقل، بسیار مدیریت‌شده و داخلی با تنها 25 آهنگ زنگ پیش‌فرض پرداخت. برای کمک به تقویت واژگان شنیداری آیفون، جابز از دکتر گرهارد لنگلینگ، مدیر ارشد مهندسی نرم‌افزار برنامه‌های موسیقی اپل استفاده کرد.

به قول جابز، دکتر لنجلینگ علاقه مند بود که فرآیند گاهاً باطنی موسیقی را برای «بقیه ما» در دسترس قرار دهد و او مشابه ایستگاه کاری صوتی دیجیتال بسیار قابل دسترس اپل GarageBand بود. به دلیل تمرکز بر عموم مردم، دکتر لنگلینگ کاندیدای عالی برای تعیین صداهایی بود که تفاوت بین نوآوری و راحتی را تقسیم می‌کرد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید