مگ بلاگ

ارتقای جدی هوش مصنوعی و افزایش قیمت

ارتقای جدی هوش مصنوعی و افزایش قیمت

از نظر بصری، Google Pixel 8 بسیار شبیه به Pixel 7 است. در کنار هم، می‌توانید ببینید که برآمدگی دوربین اکنون کمی بزرگ‌تر است، در حالی که حاشیه‌ها برای تلفنی که در کل کمی کوچک‌تر است کوچک‌تر شده است. سلف خود اکنون حاشیه‌ها نیز متقارن هستند، در حالی که قبلاً حاشیه پایینی پیکسل 7 کمی بزرگ‌تر بود. گزینه‌های رنگی نیز بسیار شبیه به هم هستند و مانند قبل بی‌درخش هستند – می‌توانید بین فندقی (خاکستری)، ابسیدین (مشکی) و رز (صورتی روشن) یکی را انتخاب کنید. همانطور که این گزینه ها غیر هیجان انگیز هستند، هازل واقعاً خوب به نظر می رسد، و اکثر مردم به هر حال بلافاصله یک قاب محافظ روی آن می چسبانند.

Pixel 8 دارای استاندارد IP68 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است، به این معنی که می توان آن را تا عمق 1.5 متری در آب شیرین تا 30 دقیقه غوطه ور کرد و گوشی کاملاً در برابر گرد و غبار محافظت می شود. قسمت جلویی و پشتی پیکسل 8 از Corning Gorilla Glass Victus با فریم آلومینیومی مات دور لبه ساخته شده است. ادعاهای گوگل در مورد پوشش مقاوم در برابر اثر انگشت درست به نظر می رسد و گوشی تا حد معقولی تمیز باقی می ماند.

اندروید 14 در پیکسل 8 نیز برای کاربران اندروید، به ویژه آنهایی که قبلاً در دستگاه های پیکسل قبلی از اندروید وانیل استفاده می کردند، تجربه ای آشنا خواهد بود. گوگل وعده 7 سال به روز رسانی سیستم عامل، امنیت و ویژگی های چشمگیر را می دهد، بنابراین از نظر تئوری این تلفن می تواند برای مدت طولانی بدون قدیمی شدن بسیار با شما همراه باشد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید