مگ بلاگ

اسب بخار واقعاً چگونه محاسبه می شود؟ (و چرا متفاوت از آن چیزی است که شما فکر می کنید)

اسب بخار واقعاً چگونه محاسبه می شود؟  (و چرا متفاوت از آن چیزی است که شما فکر می کنید)

اسب بخار صرفاً معیاری از قدرت است که خود اندازه گیری سرعت انجام کار است. اساساً این روشی است که تعیین می کند چقدر انرژی در یک دوره زمانی مشخص منتقل می شود. با تقسیم مقدار کار انجام شده بر زمان صرف شده برای انجام آن محاسبه می شود. در مورد جیمز وات، او میزان کاری را که یک اسب می‌توانست در یک ساعت انجام دهد را مورد مطالعه قرار داد و سپس سعی کرد به‌طور دقیق آن را به گونه‌ای به تصویر بکشد که به راحتی قابل درک باشد.

وات اسب ها را در حال کار در شرایط مختلف مشاهده کرد و در نهایت به این نتیجه رسید که آنها می توانند 33000 فوت پوند کار را در یک دقیقه انجام دهند. این تقریباً معادل آن است که اسبی بتواند وزنه ای 330 پوندی را در امتداد 100 فوت بکشد یا اسبی که چرخ آسیاب را به طور کامل حدود 144 بار با اعمال نیروی 180 پوندی فشار دهد. با استفاده از محاسبه قدرت، وات تشخیص داد که یک اسب تنها قادر به تولید 32572 فوت پوند در دقیقه است که سپس برای سادگی آن را به 33000 فوت پوند در دقیقه گرد کرد.

بنابراین، موتور بخاری که قادر است در هر دقیقه 33000 فوت پوند کار کند، یک اسب بخار قدرت دارد. این واحد به زودی به کار افتاد و برای بررسی قدرت هر موتور در مقایسه با خروجی یک اسب مورد استفاده قرار گرفت.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید