مگ بلاگ

ال‌جی تلویزیون OLED شفاف و چشمگیر را معرفی کرد، اما قیمت هنوز یک علامت سوال بزرگ است

ال‌جی تلویزیون OLED شفاف و چشمگیر را معرفی کرد، اما قیمت هنوز یک علامت سوال بزرگ است

همانطور که ال‌جی توضیح می‌دهد، وقتی OLED T خاموش می‌شود، به جعبه‌ای تقریباً کاملاً شفاف تبدیل می‌شود – هنوز به وضوح قابل مشاهده است بنابراین هیچ‌کس به آن برخورد نمی‌کند، اما می‌توانید مستقیماً از طریق آن به سمت دیگر هم ببینید. می‌توانید OLED T را مانند تلویزیون روی دیوار یا روی دیوار قرار دهید، اما همچنین می‌توانید آن را روی یک قفسه ایستاده یا شناور در وسط اتاق قرار دهید. به لطف انتقال بی سیم ارائه شده توسط Zero Connect Box، نیازی نیست که درهم پیچیده سیم ها را از پشت آن مشاهده کنید.

وقتی OLED T روشن می‌شود، به لطف پردازنده هوش مصنوعی Alpha 11 ال‌جی می‌تواند هم ویدیو و هم تصاویر ثابت را با کیفیت خیره‌کننده 4K ارائه کند. به ویژه تصاویر شفاف بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند و در عین حال آنچه در پشت آن وجود دارد را نشان می دهند و یک مرکز هنری چشمگیر ایجاد می کنند. اگر نگران کیفیت تصویر هستید، نگران نباشید – OLED T دارای یک فیلتر کنتراست است که با فشار دادن دکمه فعال می شود، صفحه نمایش را محکم می کند و به شما دید مناسبی می دهد.

ال‌جی OLED T را در نمایشگاه الکترونیک مصرفی 2024 از 9 تا 12 ژانویه به نمایش خواهد گذاشت. در حال حاضر مشخص نیست که ال جی چقدر برای این دستگاه شارژ خواهد کرد، اگرچه بر اساس نوآوری های قبلی ال جی مانند OLED 100000 دلاری، احتمالاً ارزان نخواهد بود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید