مگ بلاگ

الگوی شطرنجی روی صفحه ظاهر می شود؟ در اینجا نحوه نصب پاک درایور کارت گرافیک NVIDIA آورده شده است

الگوی شطرنجی روی صفحه ظاهر می شود؟  در اینجا نحوه نصب پاک درایور کارت گرافیک NVIDIA آورده شده است

در حالی که بهترین راه برای حل مشکلات NVIDIA GPU از طریق نرم افزار مرتبط خود NVIDIA است، اما ممکن است همیشه مشکل حل نشود. در این مورد، یک راه حل Homebrew وجود دارد: Display Driver Uninstaller یا «DDU». این برنامه محبوب ساخته شده توسط کاربر می تواند درایور نمایشگر NVIDIA شما را به طور کامل حذف کند و به شما امکان می دهد یک درایور جدید را مانند اولین بار نصب کنید.

در حالی که استفاده از DDU به خودی خود نسبتاً ساده است، توسعه دهندگان برنامه توصیه می کنند اقدامات ایمنی را انجام دهند. پس از همه، شما در اینجا با برخی از چیزهای باطن سروکار دارید. ابتدا یک نقطه بازیابی سیستم ویندوز ایجاد کنید تا مشکلی پیش بیاید و باید آن را لغو کنید. دوم، باید به طور موقت کامپیوتر خود را از اینترنت جدا کنید تا Windows Update مانع از این روند نشود. در نهایت، هنگامی که با فایل‌های باطن سروکار دارید، باید رایانه خود را به حالت Safe Mode تغییر دهید تا از پایداری بالاتری اطمینان حاصل کنید.

فراتر از همه اینها، فقط برنامه DDU را اجرا کنید و روی دکمه “Clean and restart” کلیک کنید. درایور صفحه نمایش شما پاک می شود و رایانه شما دوباره راه اندازی می شود. پس از پایان فرآیند، می‌توانید با دانلود یک نصب‌کننده دستی از وب‌سایت NVIDIA یا از طریق به‌روزرسانی خودکار درایورهای برنامه GeForce Experience، درایور NVIDIA خود را دوباره نصب کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google