مگ بلاگ

اولین ایستگاه شارژ خودروی برقی مرسدس به تازگی باز شد و هیچ چیز را از دست نداده است

اولین ایستگاه شارژ خودروی برقی مرسدس به تازگی باز شد و هیچ چیز را از دست نداده است

چیزی که واقعاً در مورد این هاب شارژ مرسدس بنز متمایز است این است که آنها منحصر به افراد وفادار به برند نیستند. در عوض، این ایستگاه‌ها برای مالکانی که سوار خودروهای برقی فروخته شده توسط هر برند رقیب هستند نیز باز است. البته مرسدس بنز مشتریانی را که برای خرید یکی از خودروهای لوکسش پول زیادی می دهند پشت سر نمی گذارد. دارندگان فعلی خودروهای سری EQ مرسدس از شش ماه شارژ رایگان در این ایستگاه ها لذت خواهند برد، در حالی که افرادی که در خط تولید مرسدس-EQ 2024 غوطه ور می شوند، می توانند خودروهای خود را بدون هیچ هزینه ای برای دو سال آینده آب بدهند.

علاوه بر این، سیستم ناوبری با سیستم هوشمند الکتریکی خودرو به آن‌ها اجازه می‌دهد یک نقطه شارژ را از قبل رزرو کنند و تجربه‌ای بی‌نظیر را به دارندگان مرسدس EQ ارائه دهند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که به ایستگاه شارژ برسند، ماشین خود را به برق وصل کنند و به سمت سالن حرکت کنند. هنگامی که باتری تمام شد، پرداخت به صورت خودکار انجام می شود و آنها همچنین هشداری را در برنامه Mercedes me Charge دریافت می کنند که ماشین آنها آماده است.

اما مرسدس اولین کسی نخواهد بود که امکانات سالن را در ایستگاه های شارژ ارائه می دهد. تسلا سالن‌های مکعبی را در ایستگاه‌های سوپرشارژر در آلمان با مشارکت bk World ارائه می‌کند که سرویس‌های بهداشتی، قسمت‌های نشیمن، غذا، نوشیدنی و حتی برخی اقلام الکترونیکی را از طریق دستگاه‌های فروش خودکار ارائه می‌دهد. سالن شارژ بدون سوخت فسیلی پورشه حتی یک آینه هوشمند به این مجموعه اضافه می کند تا دارندگان خودروهای برقی بتوانند چند دقیقه گرانبها را صرف سلامتی خود کنند.