مگ بلاگ

اولین خودروی تمام الکتریکی کرایسلر یک کراس اوور برقی خواهد بود، اما ما هنوز سوالاتی داریم

اولین خودروی تمام الکتریکی کرایسلر یک کراس اوور برقی خواهد بود، اما ما هنوز سوالاتی داریم

Airflow با خطوط براق و نمای بیرونی گرد، یک خودروی مفهومی جاه طلبانه بود. اگرچه نمی دانیم چه چیزی در مورد آن به کراس اوور تمام الکتریکی جدید 2025 منتقل می شود، می توانیم نگاهی به آنچه Airflow ارائه کرده است بیندازیم تا ببینیم چه طرح ها یا ویژگی هایی می توانند در اطراف خود باقی بمانند.

این کانسپت دارای یک ماژول رانندگی الکتریکی 150 کیلوواتی در جلو و عقب خودرو بود که سیستم تمام چرخ محرک را ارائه می‌کرد. قابل ذکر است که مفهوم Airflow ظاهراً می تواند با یک بار شارژ کامل مسافت 400 مایل را طی کند. همچنین دارای STLA AutoDrive برای رانندگی خودکار نیز بود.

فضای داخلی کانسپت Airflow دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی بود که از فناوری هوش مصنوعی استفاده می کرد که با ترجیحات راننده سازگار می شد. همچنین از Chrysler Synthesis استفاده کرد که می‌توانست با خانه‌های هوشمند کاربران و سایر شبکه‌ها همگام‌سازی شود. مسافران همچنین می‌توانند تجربه سرگرمی دیجیتال خود را سفارشی کنند و از دوربین و صفحه نمایش داخلی پشت صندلی‌های جلو برای برقراری تماس ویدیویی استفاده کنند.

قبلا گفته شده بود که کراس اوور EV جدید دارای شارژ سریع 400 و 800 ولتی است، اما در کنفرانس امروز این موضوع تایید نشد. ما می دانیم که کرایسلر همچنان متعهد به تولید خودروهای الکتریکی است. مدیر عامل شرکت Feuell اظهار داشت که این شرکت به تولید یک مینی ون هیبریدی گازی-الکتریکی Pacifica در طول دهه ادامه خواهد داد. اکنون که کرایسلر 300 قدیمی در میان لیست خودروهای محبوب قرار دارد، اکنون به یک سدان جدید علاقه مند است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی