مگ بلاگ

اولین پروژکتور Dolby Vision 4K پرتاب طولانی به طرز شگفت آوری محکم است

Horizon Ultra که برای مطابقت با استانداردهای دقیق Dolby Vision طراحی شده است، دارای ویژگی های دیگری است که تجربه سینمای خانگی شما را شگفت انگیز می کند. رزولوشن اصلی آن 4K (3840×2160) است و می‌تواند تصویری بین 40 تا 200 اینچ را با اندازه‌گیری در مورب به نمایش بگذارد.

می توان آن را در جلو یا عقب اتاق و همچنین روی سقف نصب کرد. همراه با Dolby Vision، از HDR10 و HLG پشتیبانی می کند، از صدای Dolby و DTS، Motion Compensation (MEMC) و پخش 60 هرتز پشتیبانی می کند و همچنین در صورت نیاز محتوا، از 24 فریم در ثانیه یا 30 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند. این پروژکتور دارای روشنایی 2300 لومن، معادل بیش از 670 نیت است، واحد روشنایی که اغلب برای پنل های تلویزیون استفاده می شود.

از منابع نور LED و لیزر برای ایجاد وسعت گسترده مورد نیاز برای Dolby Vision استفاده می کند. اکثر پروژکتورها از یکی یا دیگری استفاده می کنند. بعداً در این مورد با جزئیات بیشتر بحث خواهیم کرد. معنی آن در عمل پوشش 95.5 درصدی گستره DCI-P3 است که مورد علاقه دستگاه های اپل است. همچنین 99.9 درصد از فضای رنگی BT709 را پوشش می‌دهد و هر واحد به اندازه 1 انحراف از Delta-E کالیبره شده است.

این بدان معناست که تغییر رنگی نسبت به محتوای تماشای شما برای ظاهر ایجاد شده بسیار کم است. دستیابی به این انطباق در یک صفحه نمایش LED، و در اینجا، در یک پروژکتور، یک شاهکار فنی خواهد بود. از نظر ورودی، دو پورت HDMI 2.0، یکی با eARC، دو پورت USB-A، RJ45 اترنت و جک هدفون 3.5 میلی متری دارد. خروجی نوری برای صدا گنجانده شده است و از Wi-Fi 6 و بلوتوث 5.2 برای پایدارترین اتصال بی سیم استفاده می کند. همچنین دارای دو بلندگوی 12 واتی Harman-Kardon است که صدای قابل توجهی را منتشر می کند.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو