مگ بلاگ

اولین پروژکتور Dolby Vision 4K پرتاب طولانی به طرز شگفت آوری محکم است

Horizon Ultra که برای مطابقت با استانداردهای دقیق Dolby Vision طراحی شده است، دارای ویژگی های دیگری است که تجربه سینمای خانگی شما را شگفت انگیز می کند. رزولوشن اصلی آن 4K (3840×2160) است و می‌تواند تصویری بین 40 تا 200 اینچ را با اندازه‌گیری در مورب به نمایش بگذارد.

می توان آن را در جلو یا عقب اتاق و همچنین روی سقف نصب کرد. همراه با Dolby Vision، از HDR10 و HLG پشتیبانی می کند، از صدای Dolby و DTS، Motion Compensation (MEMC) و پخش 60 هرتز پشتیبانی می کند و همچنین در صورت نیاز محتوا، از 24 فریم در ثانیه یا 30 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند. این پروژکتور دارای روشنایی 2300 لومن، معادل بیش از 670 نیت است، واحد روشنایی که اغلب برای پنل های تلویزیون استفاده می شود.

از منابع نور LED و لیزر برای ایجاد وسعت گسترده مورد نیاز برای Dolby Vision استفاده می کند. اکثر پروژکتورها از یکی یا دیگری استفاده می کنند. بعداً در این مورد با جزئیات بیشتر بحث خواهیم کرد. معنی آن در عمل پوشش 95.5 درصدی گستره DCI-P3 است که مورد علاقه دستگاه های اپل است. همچنین 99.9 درصد از فضای رنگی BT709 را پوشش می‌دهد و هر واحد به اندازه 1 انحراف از Delta-E کالیبره شده است.

این بدان معناست که تغییر رنگی نسبت به محتوای تماشای شما برای ظاهر ایجاد شده بسیار کم است. دستیابی به این انطباق در یک صفحه نمایش LED، و در اینجا، در یک پروژکتور، یک شاهکار فنی خواهد بود. از نظر ورودی، دو پورت HDMI 2.0، یکی با eARC، دو پورت USB-A، RJ45 اترنت و جک هدفون 3.5 میلی متری دارد. خروجی نوری برای صدا گنجانده شده است و از Wi-Fi 6 و بلوتوث 5.2 برای پایدارترین اتصال بی سیم استفاده می کند. همچنین دارای دو بلندگوی 12 واتی Harman-Kardon است که صدای قابل توجهی را منتشر می کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید