مگ بلاگ

اولین کاری که باید انجام دهید اگر اندروید شما آسیب دیده است

اولین کاری که باید انجام دهید اگر اندروید شما آسیب دیده است

بعد از اینکه اندروید خود را برای چند روز خشک کردید، به آن نگاه کنید. اگر به نظر می رسد کاملاً خشک شده است، می توانید قطعات را دوباره وارد کنید (اگر توانستید آنها را حذف کنید) و سعی کنید آنها را روشن کنید. اگر به اندازه کافی سریع حرکت کردید و مراحل را به درستی دنبال کردید، امیدواریم تلفن شما بدتر از این نباشد. در روزهای بعد مراقب عملکرد آن باشید و اجزای اصلی آن مانند میکروفون و بلندگو را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که همه چیز در وضعیت مناسب کار می کند.

اگر اندروید شما پس از خشک شدن روشن نمی شود، متأسفانه به احتمال زیاد مرده است. در این مرحله، باید با سازنده گوشی خود تماس بگیرید تا در مورد مراحل تعمیر و تعویض صحبت کنید. اگر برای تلفن خود بیمه ای دارید که خسارت آب را پوشش می دهد، باید بتوانید بدون هزینه اضافی یک گوشی جدید تهیه کنید. در غیر این صورت، شما باید هزینه تعمیرات را از جیب خود بپردازید.

اگر توانستید سیم کارت خود را نجات دهید، می توانید آن را در تلفن جدید قرار دهید تا بیشتر اطلاعات قدیمی خود را بازگردانید. اگر شما نبودید، خوب، امیدواریم که یک نسخه پشتیبان ابری روی تلفن قدیمی خود در حال اجرا بودید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید