مگ بلاگ

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

اکنون، ممکن است تعجب کنیم که چرا از گوگل و اپل خواسته شده است تا این شیوه های پنهان کاری را فاش کنند. خوب، برخلاف برنامه‌های نوتیفیکیشن معمولی که توسط یک برنامه ارسال می‌شود، اعلان‌های فشاری از پروتکل خاصی پیروی می‌کنند و قبل از اینکه روی گوشی شخص ظاهر شوند، باید از سرورهای اپل و گوگل عبور کنند. وایدن می‌گوید دولت‌ها می‌توانند این شرکت‌ها را مجبور کنند اطلاعاتی درباره این اعلان‌های فشاری به آنها ارائه کنند. دلیل کمی وجود دارد که باور کنیم آنها تعهدی ندارند.

اپل اخیراً تأیید کرده است که با سازمان‌های مجری قانون همکاری می‌کند تا اطلاعات مفیدی را با فرآیندهای لازم، مانند احضاریه یا حکم دادگاه، در اختیار آنها قرار دهد. با این حال، همانطور که اپل در بیانیه خود در مورد روند قانونی اشاره کرده است، از اطلاع رسانی به کاربران در مورد جاسوسی توسط سازمان های دولتی منع شده است. سناتور ایالات متحده از وزارت دادگستری خواسته است تا به گوگل و اپل اجازه دهد تا به مشتریان خود بگوید چه زمانی و چگونه از اعلان های فشار برای نظارت بر آنها استفاده می شود.

غول امنیت سایبری Avast همچنین هشدار داد که اعلان‌های فشاری به‌ویژه در گوشی‌های هوشمند مؤثر هستند، زیرا می‌توانند به‌طور یکپارچه به عنوان هشدارهای استاندارد سیستم مانند تماس‌های از دست رفته یا پیام‌های متنی جدید ظاهر شوند. Wyden اخیرا همچنین افشا کرد که چگونه AT&T اجازه نظارت گسترده بر شهروندان را از طریق “پروژه نیمکره” می دهد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google