مگ بلاگ

اپل واچ سری 9 به مناسبت روز جهانی ایدز تغییر رنگی کاملا قرمز دارد

اپل واچ سری 9 به مناسبت روز جهانی ایدز تغییر رنگی کاملا قرمز دارد

سفارش دستگاه اپل قرمز (محصول) شامل انتخاب جزئیات رنگ مناسب در فروشگاه رسمی است. می‌توانید یک اپل واچ سری 9 جدید بخرید و گزینه قاب آلومینیومی (محصول) قرمز (با قیمت 399 دلار به بالا) را انتخاب کنید، یا اگر این کار را نکنید، می‌توانید باند ورزشی قرمز (محصول) را در اندازه‌های مختلف با قیمت 49 دلار بگیرید. به خود ساعت نیاز دارد

علاوه بر این، آیفون SE (429 دلار و بالاتر)، آیفون 13 (599 دلار و بالاتر)، آیفون 14 (699 دلار و بالاتر)، و آیفون 14 پلاس (799 دلار و بالاتر) همگی گزینه‌های رنگ قرمز (محصول) خود را در دسترس دارند. اگرچه دوباره، اگر به خود دستگاه نیاز ندارید، یک جایگزین دارید. بسیاری از قاب‌های گوشی سیلیکونی قرمز (محصول) از SE تا 14 Pro Max نیز به فروش می‌رسند و همه چیز به جز قاب 35 دلاری SE با قیمت 49 دلار به فروش می‌رسد. حتی هدفون های بی سیم Beats Solo3 اپل (199.95 دلار) انتخاب رنگ تبلیغاتی قرمز (محصول) خود را دارند.

اگر در بازار سخت‌افزار یا لوازم جانبی جدید نیستید، می‌توانید با قدرت «خرید وسایل» نیز شرکت کنید. تمام پول خرید درون‌برنامه‌ای که از آیتم‌های با مضمون قرمز (محصول) برای سه بازی خاص – “EA Sports FC Mobile”، “Gardenscapes” و “Monopoly Go!” – از هم‌اکنون تا 4 دسامبر 2023 اهدا خواهد شد. به طور مشابه، اپل متعهد شده است که به ازای هر خرید Apple Pay که در App Store، Apple.com یا در فروشگاه‌های فیزیکی اپل بین امروز تا 8 دسامبر (تا 1،000،000 دلار) انجام می‌شود، 1 دلار اهدا کند. .

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید