مگ بلاگ

اپل واچ ممکن است به زودی قادر به تشخیص فشار خون بالا و آپنه خواب باشد

اپل واچ ممکن است به زودی قادر به تشخیص فشار خون بالا و آپنه خواب باشد

طبق گزارش بلومبرگ، اپل احتمالاً نسل بعدی اپل واچ را به یک سنسور کاملاً جدید مجهز خواهد کرد که توانایی تشخیص فشار خون بالا را دارد. لازم به ذکر است که ساعت هنوز نمی تواند اندازه گیری دقیق سیستولیک و دیاستولیک را ارائه دهد و فقط زمانی که علائم فشار خون را تشخیص دهد هشدار می دهد.

با این حال، توانایی جایگزینی یک فشارسنج تمام عیار در دست بررسی است و ممکن است چندین سال بعد به واقعیت تبدیل شود. در حال حاضر، برنامه این است که یک مجله فشار خون جدید داشته باشیم تا کاربران بتوانند فشار خون خود را ردیابی کنند و یادداشت کنند که هنگام وقوع آن چه اتفاقی افتاده است.

برای تشخیص آپنه خواب، اپل واچ نسل بعدی عادات خواب و تنفس افراد را کنترل می کند و گزارشی را ایجاد می کند که نشان می دهد آیا از این بیماری رنج می برند یا خیر. در صورت شناسایی، یک برنامه همراه مراحل منطقی بعدی را توصیه می کند که معمولاً شامل پیگیری با پزشک است.

علاوه بر ویژگی های فوق الذکر، نسخه 2024 اپل واچ نیز احتمالاً به روز رسانی طراحی دریافت خواهد کرد که به اپل امکان می دهد این قابلیت های جدید مانند سنسورهای اضافی و نمایشگر بزرگتر را اضافه کند.

علاوه بر این ویژگی‌های سلامت محور اپل واچ، طبق گزارش‌ها، اپل در حال کار بر روی افزایش قابلیت AirPods خود برای تبدیل آن‌ها به سمعک‌های بدون نسخه است. علاوه بر ویژگی‌های جدید ضد اضطراب و تمرینی که برای هدست واقعیت Vision Pro Mix طراحی شده است، یک سرویس مربیگری سلامت پولی نیز در دست بررسی است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید