مگ بلاگ

اگر کنترلر PS5 شما به روز نمی شود چه باید کرد؟

اگر کنترلر PS5 شما به روز نمی شود چه باید کرد؟

عدم به روز رسانی یک کنترلر اغلب نتیجه عدم اتصال صحیح آن به کنسول شما است. کنترل‌کننده معمولاً باید بتواند از طریق اتصال بلوتوث خود به‌روزرسانی شود، اما بسیاری از چیزها می‌توانند در این اتصال اختلال ایجاد کنند، مانند کمبود باتری از کنترلر، موانع الکترونیکی و تداخل سایر دستگاه‌های بلوتوث. می توانید سعی کنید این مشکلات را یکی یکی عیب یابی کنید، اما یکی از راه های دور زدن همه این مشکلات احتمالی اتصال این است که فقط آن را با یک کابل USB وصل کنید.

با این حال، همه کابل‌های USB یکسان نیستند. برخی از آنها از تبادل داده پشتیبانی می کنند، در حالی که برخی دیگر فقط کنترلرها را شارژ می کنند. برای اطمینان از اینکه DualSense شما می تواند بدون اتکا به بلوتوث مستقیماً به PS5 متصل شود، به یک کابل USB داده نیاز دارید. نسخه ای که همراه PS5 شما ارائه می شود باید کار کند، اما برخی از کاربران مشکلاتی را در ارتباط با اتصال صحیح این کابل گزارش کرده اند.

می توانید سعی کنید کابل USB Type-A را به USB Type-C به یکی از درگاه های USB در جلوی کنسول خود متصل کنید، اما چندین کاربر گزارش داده اند که با استفاده از Type-C به Type-C شانس بهتری داشته اند. کابل. این امر منطقی است زیرا پورت USB C در جلوی PS5 تا 10 گیگابیت بر ثانیه انتقال داده را پشتیبانی می کند، که بیش از اندازه کافی برای به روز رسانی سیستم عامل ساده است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید