مگ بلاگ

اینستاگرام قالب های قابل تنظیم برای استوری ها را راه اندازی کرد

اینستاگرام قالب های قابل تنظیم برای استوری ها را راه اندازی کرد

از امروز، اینستاگرام ویژگی جدیدی را ارائه می‌کند که کاربران را تشویق می‌کند تا با استفاده از قالب‌های سفارشی برای استیکر Add Yours، استوری‌های یکدیگر را به اشتراک بگذارند. با این به روز رسانی جدید، ایجاد الگوی رفتاری خود، راه اندازی یک روند جدید یا شرکت در هر چیزی که در حال حاضر در حال انجام است، آسان تر از همیشه خواهد بود.

استیکر Add Yours از سال 2021 وجود دارد و به کاربران اجازه می‌دهد به درخواست‌های استوری‌های دیگر کاربران پاسخ دهند و زنجیره‌ای از عکس‌ها، GIF و موارد دیگر را با همان تم در حال اجرا ایجاد کنند. با این حال، اکنون هر کسی می‌تواند الگوی Add Yours خود را بسازد و آن را در Stories پست کند. هنگامی که آن الگو فعال شد، هر کس دیگری می‌تواند از آن الگو استفاده کند – در حال حاضر، هیچ راهی برای خصوصی کردن آن یا محدود کردن استفاده‌کنندگان از آن وجود ندارد. اگر از الگوی سفارشی شخص دیگری استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آن را تغییر دهید، اما می‌توانید به آن اضافه کنید و آن را متعلق به خود کنید. الگوها می توانند هر چیزی باشند، از عکس گرفتن از وعده غذایی بعد از تمرین تا تهیه فهرستی از تصمیمات سال نو.

هنگامی که شروع به ایجاد یک داستان کردید، پس از اینکه تصاویر، متن و GIF های مورد نظر خود را با انتخاب Add Yours Templates از سینی استیکر اضافه کردید، می توان یک الگوی جدید Add Yours ایجاد کرد. از آنجا، هر متن، تصویر و استیکر دیگری را که می‌خواهید قبل از ارسال به الگو سنجاق کنید، انتخاب کنید. پس از آن، هرکسی می‌تواند وقتی استوری شما را می‌بیند، با ضربه زدن روی استیکر «افزودن شما» که گنجانده شده است، الگوی شما را بسازد. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تمام عناصری را که در قالب خود استفاده کرده‌اید ببینند و به آنها اجازه دهید با آنها بازی کنند یا عناصر خود را اضافه کنند. در نهایت، با ضربه زدن روی چهره‌های سمت چپ استیکر، می‌توانید ببینید چه کسی قبلاً قالب را سفارشی کرده است.

اینستاگرام اخیراً هوش مصنوعی و ویژگی های دیگر را نیز اضافه کرده است

از آنجایی که اینستاگرام با افزودن ویژگی‌های سرگرم‌کننده به رقابت با TikTok ادامه می‌دهد، قالب‌های قابل شخصی‌سازی جدید Add Yours به ​​سایر ابزارهای جدید اضافه شده به استوری‌ها و حلقه‌های اینستاگرام می‌پیوندد. در اوایل سال جاری، قابلیت ایجاد Reels با استفاده از قالب های از پیش ساخته اضافه شد. در روشی مشابه با قالب‌های جدید Stories، کاربران اکنون می‌توانند از عناصر حلقه دیگری استفاده مجدد کنند و عکس‌ها و ویدیوهای خود را اضافه کنند. اینستاگرام می گوید هدف از این ویژگی این است که «به راحتی برای شما الهام بخش حلقه بعدی خود پیدا کنید».

یکی دیگر از ویژگی های بزرگی که اندکی قبل از قالب های قابل تنظیم Add Yours به ​​Stories اضافه شد، افزودن هوش مصنوعی بود. به نظر می‌رسد که هوش مصنوعی مولد اخیراً خود را در انواع برنامه‌ها و سرویس‌ها پیاده‌سازی کرده است، بنابراین جای تعجب نیست که اینستاگرام با ویژگی جدید Backdrop خود وارد بازار شده است. کاربران اکنون می توانند هنگام ایجاد یک داستان برای تعامل با ابزار پس زمینه هوش مصنوعی، روی دکمه ای ضربه بزنند. با تایپ کردن یک پیام متنی، هوش مصنوعی Backdrop می‌تواند آنچه را که تایپ کرده‌اید تفسیر کند و پس‌زمینه عکس شما را متناسب با آن تغییر دهد.

برای مثال، اگر در حال ارسال یک سلفی از خود در محل کار نشسته‌اید، می‌توانید به هوش مصنوعی بگویید پس‌زمینه را به «بیچ میامی» تغییر دهد. در عرض چند ثانیه، عکسی از خود در حال گرفتن سلفی از ساحل میامی خواهید داشت که می‌توانید آن را در استوری‌های خود آپلود کنید. احتمالاً پس زمینه و قالب‌های قابل تنظیم آخرین ویژگی‌هایی نیستند که اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا کیفیت حلقه‌ها و استوری‌های خود را افزایش دهید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید