مگ بلاگ

این آمپر جریان صوتی می‌تواند جان تازه‌ای را در راه‌اندازی کلاسیک Hi-Fi شما ببخشد

این آمپر جریان صوتی می‌تواند جان تازه‌ای را در راه‌اندازی کلاسیک Hi-Fi شما ببخشد

WiiM Amp شباهت های زیادی با WiiM Pro بدون آمپر دارد، از جمله پشتیبانی از پخش گسترده تر از اکثر رقبا. از بهترین خدمات پخش موسیقی Hi-Fi مانند Tidal، Deezer، Qobuz، Apple Music و Amazon Music HD و همچنین پلتفرم هایی مانند Spotify، SoundCloud، TuneIn، Pandora، iHeartRadio، Napster و Calm Radio پشتیبانی می کند. در حالی که سایر استریمرهای WiiM نیز از پلتفرم مدیریت رسانه چند دستگاهی Roon پشتیبانی می کنند، Amp هنوز گواهینامه خود را دریافت نکرده است.

علاوه بر پخش مستقیم، می‌توانید صدا را مستقیماً از دستگاه دیگری از طریق Chromecast، Apple AirPlay و Alexa Music Cast ارسال کنید. اگر دوست دارید، می توانید یک دستگاه ذخیره سازی فیزیکی را با استفاده از پورت USB روی WiiM Amp متصل کنید و از آن به عنوان یک سرور DLNA استفاده کنید.

مانند دیگر استریمرهای WiiM، Amp نیز الکسا داخلی دارد. در همین حال، کنترل از راه دور بلوتوث همراه به شما امکان می دهد میزان صدا و پخش را مدیریت کنید و همچنین از پیش تنظیم ها استفاده کنید – یا می توانید از میکروفون درون خطی روی کنترل از راه دور برای فرمان الکسا استفاده کنید. مانند WiiM Pro، WiiM Amp نیز دارای یک پورت LAN 100Mbps است.

علاوه بر این، می‌توانید از برنامه WiiM Home برای پیکربندی EQ، انتخاب بین منابع ورودی و خروجی مختلف، مرور کتابخانه‌های موسیقی خود از برنامه‌های پخش متعدد و مدیریت اتصال چند اتاقه خود استفاده کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد Amp را از طریق Google Assistant (در اندروید) یا Siri (در iOS) کنترل کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا تنظیمات مناسب خود را در روال‌هایی که توسط آن دستیاران مجازی ارائه می‌شوند یکپارچه کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید