مگ بلاگ

این افزونه دوربین چشمک زن 40 دلاری برای امنیت خانه یک کار بدون فکر است

این افزونه دوربین چشمک زن 40 دلاری برای امنیت خانه یک کار بدون فکر است

دوربین Blink Outdoor 4 را می‌توان در هر جایی که می‌خواهید نصب کرد، اما این دو نورافکن و یک پایه قابل احترام‌تر به معادله اضافه می‌کند. برای نصب، صفحه پلاستیکی پشتی را خارج کرده و آن را در هر کجا که می‌خواهید دوربین برود نصب کنید. در قسمت جلویی چراغ یک کابل USB-C و یک براکت نصب است که در پشت دوربین قرار می گیرد. فقط درپوش لاستیکی را که درگاه USB-C را در پشت دوربین می‌بندد بردارید و کابل USB-C را از نورافکن وصل کنید. دوشاخه USB-C دارای لاستیک اضافی در اطراف آن است تا درگاه USB-C را پر و مهر و موم کند و آن را در برابر آب مقاوم کند. در نهایت، دوربین را روی براکت نصب کنید و سپس کل دکل را روی صفحه نصبی که قبلاً به دیوار وصل کرده‌اید، بکشید.

دقیقاً به همین ترتیب، با 40 دلار اضافی، از یک دوربین مستقل به دو نورافکن 700 لومن تبدیل شده اید که می توانند تصویر رنگی خوبی را در شب به شما ارائه دهند. به علاوه، آنها می توانند با تشخیص حرکت خود، منطقه را برای شما روشن کنند. نورافکن ها توسط چهار باتری سلول D تغذیه می شوند و شما همان عمر باتری دو ساله ای را خواهید داشت که در دوربین Blink وعده داده شده است.

البته، این همان نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کند که خود دوربین وجود دارد – چگونه می‌توانید تأیید کنید که دستگاه‌ها برای دو سال کار می‌کنند؟ به زبان ساده، شما واقعا نمی توانید، مگر اینکه برای دو سال از آن استفاده کنید. مانند خود دوربین Blink Outdoor 4، حتی اگر دو سال کامل دوام نیاورد، تعویض چهار باتری سلول D چندان گران نیست. تا زمانی که عمر باتری را در چند ماه اندازه گیری کنید، این هنوز یک پیشنهاد ارزش خوب است.