مگ بلاگ

این بازی پنهان گوگل یک تخم مرغ عید پاک آتاری است

این بازی پنهان گوگل یک تخم مرغ عید پاک آتاری است

گوگل تخم مرغ عید پاک Atari Breakout را در سال 2013 به مناسبت سی و هفتمین سالگرد این بازی معرفی کرد. در حالی که تخم مرغ عید پاک در ابتدا در جستجوی تصویر گوگل در دسترس بود، از آن زمان حذف شده است. در اینجا نحوه یافتن و بازی Atari Breakout در Google آمده است:

  1. به Google.com بروید.
  2. “Atari Breakout” را تایپ کنید.
  3. به جای ضربه زدن به enter، روی “I’m Feeling Lucky” کلیک کنید.
  4. بازی Atari Breakout اکنون روی صفحه بارگیری می شود.

برای حرکت دادن پارو باید از کلیدهای جهت دار خود استفاده کنید و قبل از شروع مجدد، پنج زندگی دارید. اگر ترجیح می‌دهید با تلفن خود بازی کنید، می‌توانید از طریق elgooG، وب‌سایتی که تخم‌مرغ‌های عید پاک Google متوقف‌شده را بازیابی می‌کند، به بازی دسترسی پیدا کنید. در اینجا به این صورت است:

  1. “Atari Breakout” را در گوگل جستجو کنید. می توانید این کار را از صفحه اصلی Google یا نوار آدرس مرورگر خود انجام دهید.
  2. روی اولین پیوند در نتایج جستجو ضربه بزنید. باید برای وب سایت elgooG باشد.
  3. اکنون بازی روی صفحه بارگذاری می شود.

در تلفن، می توانید برای حرکت دادن دست و پا روی صفحه لمسی خود انگشت خود را بکشید. اگر می‌خواهید تخم‌مرغ‌های عید پاک Google بیشتری را بررسی کنید، روی سه خط رنگارنگ در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید تا کل کاتالوگ elgooG را مشاهده کنید، که شامل برخی از بهترین تخم‌مرغ‌های عید پاک Google، از جمله Thanos Snap و Zerg Rush است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google