مگ بلاگ

این تنظیمات مخفی آیفون می‌تواند از به هم ریختگی صفحه اصلی شما جلوگیری کند

این تنظیمات مخفی آیفون می‌تواند از به هم ریختگی صفحه اصلی شما جلوگیری کند

کتابخانه برنامه بخشی از صفحه اصلی آیفون شما است که با کشیدن مداوم انگشت به سمت چپ تا زمانی که به انتهای صفحات خود برسید، به آن دسترسی پیدا می کنید. همه برنامه های شما به طور خودکار در کتابخانه برنامه در پوشه های ثابت مانند Utilities و Games یا پوشه های متغیری مانند Suggestions و Recently Added سازماندهی می شوند. همچنین دارای یک ویژگی جستجو در بالا است که فقط از طریق برنامه های دانلود شده شما جستجو می کند.

هنگامی که یک برنامه را دانلود می کنید، به کتابخانه برنامه می رود و یک میانبر تکراری در صفحه اصلی شما ظاهر می شود. در اینجا نحوه متوقف کردن نسخه تکراری صفحه اصلی آمده است:

  1. به تنظیمات بروید.
  2. فهرست را به پایین اسکرول کنید و صفحه اصلی و کتابخانه برنامه را انتخاب کنید.
  3. در بخش Newlyed App، تنظیمات برگزیده را روی App Library Only قرار دهید.

اکنون، هر زمان که یک برنامه جدید دانلود می کنید، صفحه اصلی شما را شلوغ نمی کند. برای پیدا کردن آن باید به App Library بروید. اگر می‌خواهید این برنامه روی صفحه اصلی شما باشد، می‌توانید آن را از کتابخانه برنامه به هر صفحه یا پوشه صفحه اصلی که می‌خواهید بکشید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google