مگ بلاگ

این توستر Xbox ممکن است عجیب‌ترین محصول مایکروسافت باشد که می‌توانید بخرید

این توستر Xbox ممکن است عجیب‌ترین محصول مایکروسافت باشد که می‌توانید بخرید

توستر Xbox Series S می تواند دو تکه نان را به طور همزمان در خود جای دهد و راهنمای مرکز خودکار و دکمه اختصاصی Bagel را ارائه می دهد. از دیگر ترفندها می توان به مکانیزم ضد جم، تنظیم خودکار دما و صفحات با روکش نچسب اشاره کرد. به لطف شکاف‌های گسترده، توضیحات رسمی ادعا می‌کند که می‌تواند وافل و کلوچه را نیز در میان موارد مرتبط گرم کند.

والمارت می‌گوید محموله‌ها از 9 ژانویه آغاز می‌شوند، و همچنین گزینه‌ای برای اضافه کردن پوشش حفاظتی اضافی به ارزش سه سال با تنها پنج دلار وجود دارد. ما در مورد وضعیت موجودی این دستگاه مطمئن نیستیم، اما اگر این وسیله خیره کننده نظر شما را جلب کرده است، بهتر است سریع وارد صف شوید و پول نقد را سرفه کنید تا مبادا موجودی آن تمام شود.

جالب اینجاست که توستر Xbox Series S عجیب‌ترین آیتمی نیست که مایکروسافت طی سال‌ها در قفسه گذاشته است. مایکروسافت اخیراً با یخچال زیبای Xbox Series X که یکی از جالب‌ترین گجت‌های الهام‌گرفته از بازی است، به طرفداران خود خدمت کرده است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google