مگ بلاگ

این خودروی مفهومی اولدزموبیل مدل 1986 یکی از جالب‌ترین چرخ‌های فرمانی دارد که تا به حال دیده‌ایم

این خودروی مفهومی اولدزموبیل مدل 1986 یکی از جالب‌ترین چرخ‌های فرمانی دارد که تا به حال دیده‌ایم

در میان بسیاری از خودروهای مفهومی مبهم الهام گرفته از علمی تخیلی که در طول دهه 1980 ظاهر شدند، اولدزموبیل اینکاهای 1986 با توجه به میزان تعهدی که به این کار انجام می دهد، برجسته است.

چشم نوازترین عنصر طراحی اینکاها فرمان آن است. یا شاید «دستگیره فرمان» دقیق‌تر باشد، زیرا این چیز چیزی جز چرخ‌شکل است. این دسته دارای دو دستگیره فلزی موازی است که تقریباً با هر دکمه ای که احتمالاً می توانید روی داشبورد اتومبیل داشته باشید احاطه شده است. آن‌طور که در ماشین‌های معمولی می‌بینید، فقط چراغ‌های راهنما یا برف پاک‌کن‌های شیشه جلو را انجام نمی‌دهد – دسته اینکاها جایی است که می‌توانید شیفتر گیربکس، چراغ‌های خطر، کنترل‌های چراغ‌های جلو، کنترل‌های HVAC و موارد دیگر را پیدا کنید. در واقع، هیچ دکمه یا اهرمی در هیچ جای دیگر روی داشبورد وجود ندارد. همه چیز درست روی دسته است.

اگر این دستگیره به اندازه کافی برای شما آینده‌نگر نبود، یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته طراحی اینکاها در درهای آن است. وقتی به درب‌های خودروهای عقب‌نمای آینده فکر می‌کنید، احتمالاً درب‌های گولینگ DeLorean به ذهنتان خطور می‌کند، درست است؟ در واقع، این همان نوع درهایی است که اینکاها بسته بندی می کنند، اما فقط برای صندلی های عقب. برای سوار شدن به صندلی راننده یا سرنشین، تمام جلوی کاپوت خودرو جمع می شود تا به شما اجازه ورود بدهد.

ممکن است اینکاهای اولدزموبیل هرگز به وضعیت تولید نرسیده باشند، اما شاید روزی همه ما با خودروهایی با فرمان علمی تخیلی رانندگی کنیم.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید