مگ بلاگ

این معامله کارت خرید و عضویت ستاره طلایی Costco تقریباً برای خودش هزینه دارد

این معامله کارت خرید و عضویت ستاره طلایی Costco تقریباً برای خودش هزینه دارد

عضویت ستاره طلایی Costco شامل دسترسی به هر یک از بیش از 500 مکان انبار Costco در سراسر ایالات متحده، با طیف وسیعی از مزایا و مزایا است. این فرصت را از دست ندهید تا قبل از تعطیلات به همه محصولات مورد علاقه Kirkland Signature و نیازهای خانواده خود دسترسی داشته باشید.

یک عضویت ستاره طلایی یک ساله Costco + یک کارت فروشگاه دیجیتالی 40 دلاری Costco* به قیمت 60 دلار تا 9 نوامبر ساعت 11:59 بعد از ظهر PT دریافت کنید.

قیمت ها قابل تغییر است

*خدمات توسط اشخاص ثالث به اعضای Costco ارائه می شود. *برای دریافت کارت دیجیتال Costco Shop، باید در زمان ثبت نام یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید. اگر انتخاب کنید که یک آدرس ایمیل معتبر ارائه نکنید، یک کارت دیجیتال Costco Shop ایمیل ارسال نخواهد شد. فقط برای افراد غیرعضو در اولین سال عضویت آنها معتبر است. یک نفر در هر خانوار را محدود کنید. غیر قابل انتقال است و نمی توان آن را با هیچ تبلیغ دیگری ترکیب کرد. اعضای جدید کارت فروشگاه دیجیتال Costco خود را ظرف 2 هفته پس از ثبت نام از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد. کارت‌های فروشگاهی Costco به‌صورت نقدی قابل بازخرید نیستند، مگر در مواردی که قانون لازم باشد. کارت های دیجیتال فروشگاه Costco در پمپ بنزین ها، کارواش ها یا کیوسک های فود کورت پذیرفته نمی شوند. عضویت Costco 60 دلار در سال است. عضویت اجرایی 60 دلار هزینه ارتقاء اضافی در سال است. هر عضویت شامل یک کارت خانگی رایگان است. ممکن است مشمول مالیات فروش باشد. Costco تمام ویزا کارت ها و همچنین پول نقد، چک، کارت های نقدی/عابر بانک، EBT و Costco Shop Card را می پذیرد. بخش ها و انتخاب محصول ممکن است متفاوت باشد.