مگ بلاگ

این مفهومی BMW EV پیش‌نمایش آینده الکتریکی را نشان می‌دهد (و همه خوشحال نخواهند شد)

این مفهومی BMW EV پیش‌نمایش آینده الکتریکی را نشان می‌دهد (و همه خوشحال نخواهند شد)

در نگاه اول، کانسپت Vision Neue Klasse تفسیر واقعی‌تری از iVision Dee به نظر می‌رسد، با طراحی اساسی یکسان در سراسر اما با عناصر آماده تولید بیشتر در داخل و خارج. تقریباً هیچ خط شخصیتی وجود ندارد، طرح دم پرینت سه بعدی، حال و هوای یکپارچه‌سازی را ارائه می‌کند، و LED‌های مایل در جلو تا حدودی از فورد موستانگ الهام گرفته‌اند. این مجموعه ای جالب از عناصر طراحی است که با تغییراتی در آینده همراه شده است، اما همه چیز در اینجا نگاه های مطلوبی را جلب نمی کند.

بیایید مستقیماً به اصل مطلب برویم. بی‌ام‌و حاضر نیست جلوی مشبک کلیوی را رها کند. در عوض، این برند فقط آنقدر اغراق کرده است که جلوپنجره های مصنوعی اکنون کل نمای جلو را پوشش می دهند. به هیچ وجه به اندازه iX یا i4 نفرت انگیز نیست، اما اگر شما جزو طرفدارانی هستید که در تالارهای Reddit در برابر توری های کلیوی بزرگ قرار می گیرند، بدانید که اینجا باقی مانده است – فرمت الکتریکی، هیبریدی یا احتراقی.

تنها لطفی که در اینجا وجود دارد این است که مشبک‌های کلیوی در حال حاضر هدفی «فیژیتال» دارند و خطوط الهام‌گرفته از کروم ویژگی خاصی به آن می‌بخشند. بی ام و می گوید که جلوپنجره جلوپنجره نور با انیمیشن سه بعدی دقیق را هنگامی که شخصی در نزدیکی است ارائه می دهد. ب ام و همچنین رویکردی مشابه با فناوری را برای طرفین در نظر گرفته است، جایی که عدم وجود دستگیره درها برجسته است. در عوض، BMW از جوهر الکترونیکی استفاده می‌کند، درست مانند مفهوم جاه‌طلبانه تغییر رنگ‌اش، که روشن می‌شود تا به فرد نشان دهد کجا باید دست تکان دهد تا در باز شود.