مگ بلاگ

این مقیاس با فناوری پیشرفته، جزئیات سلامتی را که برای نیاز به پزشک استفاده کرده‌اید، باز می‌کند

این مقیاس با فناوری پیشرفته، جزئیات سلامتی را که برای نیاز به پزشک استفاده کرده‌اید، باز می‌کند

جدا از نوار قلب، مقیاس هوشمند Withings ضربان قلب منظم را نیز اندازه گیری می کند و سن عروق را بر اساس فعالیت شریانی و سلامتی محاسبه می کند. این شرکت می‌گوید که با استفاده از یک فناوری ثبت شده، عروق را محاسبه می‌کند و به کاربران بینش ارزشمندی از سلامت قلبشان نسبت به هنجارهای پزشکی برای سن خاصشان ارائه می‌دهد. این دستگاه همچنین می تواند میزان کالری سوزی بدن را اندازه گیری کند، یک نشانگر متابولیک که معمولاً به عنوان BMR شناخته می شود و مستقیماً با رژیم غذایی و الگوهای تمرینی افراد مرتبط است.

Body Scan که قرار است در ماه سپتامبر با قیمت 399.95 دلار به فروش برسد، همچنین قادر به ارزیابی عمیق‌تر سیستم بدن است. Withing آن را “ترکیب بدنه قطعه ای” می نامد، معیاری که با استفاده از تجزیه و تحلیل امپدانس بیوالکتریک (BIA) به دست می آید. این رویکرد جامع شامل ارزیابی درصد آب بدن، درصد چربی (کلی و احشایی)، و همچنین توده عضلانی و استخوانی برای کل بدن و قسمت‌های جداگانه است.

Withing می گوید تمام این داده های بهداشتی حیاتی در عرض سه ثانیه پس از عبور یک سیگنال الکتریکی از دسته دست اندازه گیری می شود. ترکیب بخش‌های بدن با اندازه‌گیری چربی موضعی و توزیع توده، سطح بی‌سابقه‌ای از بینش نسبت به سیستم بدن و فعالیت اندام را فراهم می‌کند. برای ورزشکاران و افرادی که با مشکلات سلامتی مرتبط با عضلات زندگی می کنند، چنین تجزیه و تحلیل عمیق نه تنها تشخیص مشکلات را آسان تر می کند، بلکه راه را برای تشخیص و بهبودی سریع هموار می کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید