مگ بلاگ

این ممکن است ارزان ترین لامبورگینی جدیدی باشد که می توانید بخرید (اما این چیزی نیست که شما فکر می کنید)

این ممکن است ارزان ترین لامبورگینی جدیدی باشد که می توانید بخرید (اما این چیزی نیست که شما فکر می کنید)

طبیعتاً برخی از رانندگان هستند که رویکرد دو چرخ را به زندگی ترجیح می دهند. این اطلاعیه خدمات عمومی برای همان سواران است: Diavel 1260 Lamborghini یک سرمایه گذاری مشترک از لامبورگینی و (شما حدس زدید) Ducati است. این موتورسیکلت که اولین بار در سال 2020 وارد بازار می شود، رنگ و سبک سیان FKP 37 خود لامبورگینی را به Diavel 1260 S (تصویر بالا) اضافه می کند.

امثال ویژگی‌های فیبر کربن این اطمینان را می‌دهند که این چیزی فراتر از یک تعمیر اساسی است، اما در عین حال، لامبورگینی چیزی را که قبلاً 1260 S را به آن چیزی که هست، نادیده نگرفته یا تداخلی با آن نداشته است. این مدل، با استفاده از سیستم تعلیق خود از موتور DVT Öhlins و Testastretta، برای تلاش برای هماهنگ کردن قدرت و عملی ایجاد شده است.

با وزن 492 پوند و ارائه 157 اسب بخار، مشخصات لامبورگینی 1260 نسبتاً متوسط ​​است. با این حال، هلی کوپتر با قیمت 31995 دلار می تواند ارزان ترین وسیله نقلیه مارک لامبورگینی باشد که می توانید امیدوار باشید که کاملاً جدید خریداری کنید. با این حال، اینکه آیا واقعاً می‌توانید یکی را با آن قیمت در اختیار داشته باشید (اگر اصلاً باشد) یک موضوع کاملاً متفاوت است.