مگ بلاگ

این ویژگی پنهان آمازون Fire TV تبلت شما را به یک صفحه نمایش دوم موبایل تبدیل می کند

این ویژگی پنهان آمازون Fire TV تبلت شما را به یک صفحه نمایش دوم موبایل تبدیل می کند

قبل از اینکه بتوانیم این اتفاق بیفتد، چند پیش نیاز وجود دارد که باید رعایت کنید. اولاً، باید از Fire TV و قرص Fire استفاده کنید، این کار با سخت افزار غیر Fire کار نمی کند.

ثانیاً، هر دوی این دستگاه ها باید روشن باشند و به همان حساب آمازون وارد شوند. آنها لزوماً نیازی به یک سیگنال Wi-Fi ندارند، اما ضرری ندارد. در نهایت، باید اپلیکیشن Amazon Prime Video را در تبلت خود دانلود کنید. اگر این تبلت Fire است، احتمالاً از قبل در آنجا موجود است.

با تمام موارد گفته شده، وقت آن است که یک پیوند ایجاد کنید:

  1. در Fire TV، منوی تنظیمات را باز کنید.

  2. نمایش و صداها را انتخاب کنید.

  3. کلید “Second Screen Notifications” را روی روشن تنظیم کنید.

  4. در رایانه لوحی Fire خود، برنامه Amazon Prime Video را باز کنید.

  5. نمایش یا فیلمی را که می خواهید تماشا کنید انتخاب کنید.

  6. در صفحه ویدیو، روی دکمه «Watch on Fire TV» ضربه بزنید. اگر بیش از یک Fire TV دارید، روی پیکان ضربه بزنید تا انتخاب کنید کدام یک را می‌خواهید پخش کنید.

پس از انتخاب چیزی برای تماشا و ضربه زدن به پخش، ویدیو بلافاصله در Fire TV شما شروع می شود، در حالی که رایانه لوحی شما به حالت صفحه دوم تغییر می کند.

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

با چرخاندن Digital Crown در جهت عقربه های ساعت می توانید به Smart Stack خود دسترسی پیدا کنید. همچنین، می‌توانید صفحه ساعت را به سمت بالا بکشید تا Smart Stack باز شود. قبلاً، با کشیدن