مگ بلاگ

این کامیون سایبری که تحت آزمایش ضد گلوله قرار گرفت، یک منظره وحشی ایجاد می کند.

این کامیون سایبری که تحت آزمایش ضد گلوله قرار گرفت، یک منظره وحشی ایجاد می کند.

مدت کوتاهی پس از انتشار توییتی که سایبرتراک پر از گلوله را به نمایش می گذاشت، ایلان ماسک به آن واکنش نشان داد و تأیید کرد که تسلا در واقع به این واحد خاص «سبک آل کاپون» گلوله اسپری کرده است. او مدعی شد که این وسیله نقلیه در برابر قدرت شلیک کل مجله تامی گان مقاومت کرده و افزود که کابین سرنشینان در طول آزمایش ایمن باقی مانده است و حتی یک گلوله نتوانسته به پوسته نفوذ کند.

ما هنوز جزئیات خاصی در مورد آزمایش نداریم و فقط یک ویدیوی تاریک و سخنان ماسک برای ادامه داریم، بنابراین آنچه را که می خواهید از آن بگیرید.

ماسک در موارد دیگر نیز در مورد ضد گلوله بودن Cybertruck صحبت کرده است، مثال قابل توجه دیگری که در سال 2020 در گاراژ جی لنو ظاهر شد. در برنامه از او پرسیده شد که چرا کسی می خواهد کامیون آنها ضد گلوله باشد، که ماسک در پاسخ معروف به آن پاسخ داد. ، “چون بد است، و فوق العاده باحال است.”

در حالی که باید دید که آیا Cybertruck در نهایت یکی از “بهترین فناوری های حفاظت از آخرالزمان” خواهد بود یا خیر – مانند زمانی که ماسک یک بار توییت کرد – شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد ممکن است واقعاً برای زنده ماندن در برخی شرایط فوق العاده خائنانه طراحی شده باشد.