مگ بلاگ

این کمربند ‘Osteoboost’ می تواند چیزهای بزرگی برای سلامت استخوان باشد

این کمربند ‘Osteoboost’ می تواند چیزهای بزرگی برای سلامت استخوان باشد

Bone Health Technologies، شرکتی که Osteoboost را توسعه داده است، گزارش می دهد که 52 میلیون آمریکایی از استئوپنی رنج می برند، وضعیتی که در زنان بالای 50 سال شایع است. اگرچه به شدت پوکی استخوان نیست، اگر پوکی استخوان در نهایت می تواند به مرحله بحرانی تری برسد. به موقع به آن رسیدگی نمی شود.

لورا ییسیس، مدیر عامل سلامت استخوان می گوید: “تصمیم پیشگامانه امروز اولین درمان غیردارویی تایید شده برای درمان این بیماری گسترده و جدی است. با Osteoboost، ما یک گزینه درمانی جدید داریم که از مکانیسم طبیعی بدن برای تحریک رشد استخوان استفاده می کند.” فن آوری ها. از آنجایی که گزینه های درمانی برای استئوپنی قبلا محدود بود، استئوبوست پیشرفت قابل توجهی در مدیریت و درمان این بیماری ارائه می دهد.

Bone Health Technologies تاکید کرده است که روش های درمانی فعلی برای استئوپنی دارای نرخ انطباق پایینی هستند. در مقابل، این شرکت گزارش می دهد که میزان انطباق برای Osteoboost بیش از 80٪ است. این می تواند به دلیل طراحی کاربرپسند کمربند و رژیم درمانی سریع باشد که تنها به استفاده از کمربند به مدت 30 دقیقه در روز نیاز دارد. بخش فناوری پوشیدنی همچنین شامل یک ویژگی خاموش شدن خودکار است که به این معنی است که پوشندگان می توانند روز خود را طبق معمول بدون نیاز به برداشتن کمربند بگذرانند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟