مگ بلاگ

این کنسول بازی آتاری با جوی استیک‌های بی‌سیم یک معامله بازی‌های قدیمی است

این کنسول بازی آتاری با جوی استیک‌های بی‌سیم یک معامله بازی‌های قدیمی است

این کنسول به راحتی به تلویزیون های مدرن با HDMI متصل می شود و از گزینه های ذخیره بازی پشتیبانی می کند. به‌علاوه، دو جوی استیک ارائه‌شده بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی با پدل‌های داخلی برای بازی‌هایی مانند Warlords و Breakout و چراغ‌های LED دینامیک RGB برای تقویت بیشتر تجربه بازی هستند.

این Atari Game Station Pro به دلیل وضعیت جعبه باز آن بسیار مقرون به صرفه است. این بدان معنی است که بسته اصلی باز شده است، شاید توسط مشتری که نظر خود را تغییر داده است، بنابراین سازنده نمی تواند آن را به صورت کاملا نو بفروشد. در حالی که ممکن است متوجه برخی از علائم آرایشی سبک شوید، کنسول با تنظیمات کارخانه، لوازم جانبی اصلی و حداقل 90 روز ضمانت ارائه می شود.

جعبه باز My Arcade Atari Game Station Pro را با بیش از 200 عنوان قدیمی به قیمت 69.99 دلار (99 دلار) تا زمانی که موجودی تمام شده است، بگیرید.

قیمت ها قابل تغییر است

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google