مگ بلاگ

این گوشی تاشو را از روی جلد آن قضاوت کنید

این گوشی تاشو را از روی جلد آن قضاوت کنید

در تلاشی برای ترغیب شما به استفاده از صفحه نمایش پوششی، Moto یک تجربه کامل در آنجا ایجاد کرد تا شما از آن استفاده کنید. علاوه بر راه‌انداز برنامه، Moto همچنین تعدادی ویجت ساخته است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، از جمله ده صفحه ساعت مختلف، هشت پنل مختلف برای ویجت‌ها، و چند ابزار دیگر که به‌طور خاص برای صفحه‌نمایش ساخته شده‌اند.

پانل‌هایی که می‌توانید آن‌ها را روشن یا خاموش کنید یا به دلخواه خود مرتب کنید، شامل صفحه اصلی، برنامه‌ها، مخاطبین، تقویم، آب‌وهوا، بازی‌ها، Google News، Google Fit و Spotify هستند. علاوه بر این، موتورولا با Gamesnacks کار کرد تا برخی از مینی‌بازی‌ها را برای صفحه نمایش بهینه کند. بازی هایی مانند Marble Mayhem و Stack Bounce به طرز شگفت انگیزی اعتیادآور هستند و راهی عالی برای گذراندن زمان هستند.

در پایان، Moto از شما می خواهد که بیشتر روز خود را روی این صفحه نمایش کوچک بگذرانید و انجام این کار را تا حد امکان آسان می کند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش