مگ بلاگ

این یوتیوبر یک روتر وای فای را به شبیه ساز سوئیچ نینتندو تبدیل کرد

این یوتیوبر یک روتر وای فای را به شبیه ساز سوئیچ نینتندو تبدیل کرد

در ویدیوی خود، تاکی اودون به سرعت “جانور” خود را از یک روتر Wi-Fi نشان می دهد که حاوی 16 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه فیزیکی است که از برخی لپ تاپ های موجود در بازار بهتر است. او اشاره می‌کند که تعداد غیرعادی پورت‌های HDMI روی روتر وجود دارد که باعث می‌شود او باور کند که به شدت می‌خواهد به یک کنسول بازی تبدیل شود. یوتیوبر به صراحت گفته است که روتری که در این ویدیو نشان می دهد، واقعاً روتر او است و زمانی که به آن به عنوان روتر نیاز ندارد، می خواهد از آن به عنوان یک دستگاه بازی استفاده کند. بنابراین، او همین کار را کرد.

تاکی اودون پس از یک خراب کردن سریع دستگاه برای مشاهده اطلاعات داخلی آن برای درک بهتر قابلیت‌های آن، با موفقیت یک توزیع لینوکس را دانلود کرد. این به او اجازه داد تا «Free Doom» و «Minecraft» را روی صفحه نمایش HDMI بی سیم نصب کند. نصب «Minecraft» بیش از حدی که خیالش راحت بود زمان برد، اما او روند اجرای آن را پیش از رفتن به هدف بعدی خود شکست: دانلود شبیه ساز نینتندو سوییچ.

اولین بازی ای که او نصب کرد و با موفقیت بازی کرد “Sonic Mania” است و دومین بازی “Bastion” است. او همچنین «Skyrim» را برای مدت کوتاهی نصب و بازی کرد، اما در مدت کوتاهی در مقدمه با مشکلات گرافیکی و خرابی سیستم مواجه شد. با این حال، “Persona 5” بدون هیچ تصادفی برای او شنا کرد و ثابت کرد که با کمی دانش، گیمرها برای انجام برخی از بازی های مورد علاقه خود به یک کنسول واقعی نیاز ندارند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید