مگ بلاگ

این 5 موتورسیکلت برای قد بلند سواران عالی هستند

این 5 موتورسیکلت برای قد بلند سواران عالی هستند

KTM 1290 Super Adventure R 2022 انتخاب عالی دیگری برای سواران بلند قد است که به دنبال یک ماجراجویی هیجان انگیز در جاده یا خارج از آن هستند. با داشتن یک موتور قوی 1301 سی سی V-Twin که از سوپر دوک به ارث رسیده است، و وزن آن 540 پوند، قدرت آفرود آن با برخی از لوازم الکترونیکی پیشرفته و یک قاب بازطراحی شده با ارتفاع کمتر صندلی همراه است که برای سواران با قد و قامت های مختلف و ساختن مناسب است. این یکی از بهترین موتورسیکلت های KMT ساخته شده است.

اجازه ندهید “ارتفاع صندلی پایین تر” شما را دلسرد کند – برای سواران قد بلند، ارتفاع صندلی 34.6 اینچی 1290 Super Adventure R و موقعیت سواری عمودی آن را به همراهی ایده آل برای سواری در مسافت های طولانی تبدیل کرده است. شیشه جلوی قابل تنظیم خستگی باد را به حداقل می رساند. موتور منطبق با یورو 5 که اکنون سبک‌تر است، دارای دو رادیاتور برای خنک‌سازی بیشتر است و بدنه‌ای با طراحی مجدد دارد. تجربه سواری با حالت‌های مختلف سواری قابل تنظیم است و سیستم تعلیق XPLOR با قابلیت تنظیم دستی انعطاف‌پذیری را برای گشت‌وگذارهای داخل و خارج از جاده تضمین می‌کند.

Super Adventure که برای جا دادن راحت یک سوار 5’8 اینچی طراحی شده است، دارای لاستیک های Bridgestone A41 است که عملکرد فوق العاده ای را در زمین های مختلف ارائه می دهد. چه در جاده های کوهستانی در حالت اسپورت پیمایش کنید و چه در برخورد با زمین های آفرود فنی در حالت رالی، دوچرخه سرعت بالا را حفظ می کند. قابلیت های با دقت نسخه 2023 دوچرخه با قیمت حدود 20500 دلار، پکیج قانع کننده ای را با مخزن 6.1 گالن ارائه می دهد که میانگین سرعت 36.4 مایل بر گالن برای مسافت 222 مایلی را دارد. حالت رالی، بخشی از Tech Pack، دریچه گاز قابل تنظیم را باز می کند. پاسخ و تنظیمات TC در حین پرواز، کنترل زیادی را در سناریوهای چالش برانگیز خارج از جاده برای سوارکاران فراهم می کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید